ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

144,67 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

612 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

bliźniak

Szczegóły oferty 535/5533/ODS

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja wielkopolskie, Gortatowo, Kasztelańska
  • Powierzchnia całkowita144,67 m2
  • Powierzchnia
    działki
    612 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    999 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,54%
    na dz. 24.11.25
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 6 905,37 zł/m2
  • Liczba pokoi 4
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Rodzaj domu bliźniak
  • Rok budowy 2024
  • Forma własności własność
  • Materiał inny
  • Kształt działki prostokąt
  • Kuchniaoddzielna
  • Mediagaz, woda, prąd
  • Kanalizacjaszambo
  • Droga dojazdowautwardzona
  • Ogrodzenie działkiinne

Lokalizacja

Gortatowo, Kasztelańska

Opis oferty

OFERTA ZAREZERWOWANA – szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych.

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko natury - ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość położona jest w otoczeniu domów jednorodzinnych, zaledwie kilka kroków od Doliny Cybiny i w niedużej odległości od Jeziora Swarzędzkiego. To miejsce, gdzie codziennie możesz cieszyć się spacerami, jazdą na rowerze czy aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.


Dom o powierzchni 144,67 m², w tym 129,6 m² powierzchni mieszkalnej oraz 15,07 m² garażu. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 612 m². Atutem jest fakt, że dom łączy się z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje prywatność i komfort mieszkania. Garaż wyposażony jest w bramę sterowaną pilotem, a z jego wnętrza można przejść do kotłowni.
Budynek oddawany jest w stanie deweloperskim, co pozwala na wykończenie wnętrza zgodnie z własnym gustem i potrzebami.


Parter:
Po wejściu do domu wita nas przestronny korytarz, w którym z łatwością zmieści się duża szafa w zabudowie. Dalej znajduje się toaleta, kuchnia z jadalnią oraz duży, jasny salon. Z korytarza mamy bezpośrednie przejście do garażu, a stamtąd do kotłowni.

Piętro:
Na piętro prowadzą wygodne schody. Znajdują się tu trzy sypialnie oraz łazienka z ogrzewaniem podłogowym. Przestronny korytarz można dodatkowo zagospodarować, ustawiając w nim szafę lub komodę. Główna sypialnia posiada wydzieloną garderobę z oknem oraz balkon z widokiem na ogród. Dwa pozostałe pokoje mają wspólny balkon, co czyni przestrzeń bardziej funkcjonalną i wygodną.
  • dom jednorodzinny dwulokalowy stykający się garażami
  • ogrzewanie gazowe z kotła gazowego dwufunkcyjnego
  • rolety elektryczne w oknach w kuchni i salonie
  • ogrzewanie podłogowe w łazience na piętrze
  • brama garażowa sterowana na pilota
  • dom w stanie deweloperskim do własnej aranżacji
  • Media: zbiornik bezodpływowy na ścieki, woda miejska, ogrzewanie gazowe

Parter:
  • Przedsionek - 3,88 m²
  • Korytarz - 7,96 m²
  • WC - 2,23 m²
  • Kuchnia - 17,89 m²
  • Pokój Dzienny - 26,38 m²
  • Pomieszczenie gospodarcze - 3,99 m²
  • Garaż - 15,07 m²

Klatka schodowa - 3,47m²

Piętro:
  • Korytarz - 10,5 m²
  • Sypialnia - 26,53 m²
  • Garderoba - 3,16 m²
  • Łazienka - 5,85 m²
  • Pokój - 8,92 m²
  • Pokój - 8.84 m²


Dom znajduje się w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej w pobliżu prestiżowej dzielnicy Gortatowa. W zaledwie kilka chwil można dojść do malowniczej Doliny Cybiny, a w kilka minut jazdy rowerem dotrzeć nad Jezioro Swarzędzkie, gdzie znajdują się ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw, skate park oraz basen. To idealne miejsce do codziennej rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu.
  • 5,5 km (8min) do trasy 92
  • 4 km (7 min) do trasy 192 w Kobylnicy
  • 10 min do Dworca PKP w Swarzędzu
  • 8 min do Dworca PKP w Kobylnicy
  • 1 km (2 min) do przedszkola Publicznego Wesoła Kraina
  • 1 km (2min) do żłobka Kropka
  • 3 km do Szkoły Podstawowej
  • 4 km (7min ) basen w Swarzędzu
  • 5 min do najbliższego dyskontu
  • 4 min rowerem nad Jezioro Swarzędzkie
  • 5 min pieszo do terenu nad Doliną Cybiny

  • Garaż z przejściem do domu i kotłowni
  • Główna sypialnia z garderobą i balkonem oraz wspólny balkon dla dwóch pokoi
  • Funkcjonalny układ pomieszczeń z garderobą i przestronnym korytarzem
  • Działka o komfortowej powierzchni 612 m²
  • Możliwość wykończenia wnętrza według własnych potrzeb

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, z garażem i ogrodem, położony w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie w pobliżu terenów rekreacyjnych. Funkcjonalny układ, przestronne wnętrza i możliwość własnej aranżacji sprawiają, że to świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających wygodnego miejsca do życia.

Nie czekaj, aż zrobi to ktoś inny — zadzwoń i poznaj ten dom osobiście. To idealna przestrzeń dla osób ceniących spokój, zieleń i dobrą komunikację.



*Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Załączony do oferty plan nieruchomości jest rzutem przeznaczonym wyłącznie do celów poglądowych i nie należy sugerować się nim przy pracach budowlanych lub projektowych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 535/5533/ODS
Nr licencji zawodowej: 30449

Statystyki ogłoszenia:

oko