Dom na sprzedaż Gajków,
1 168 527 PLN
7 186 zł/m2
Opis
Więcej
Sprzedaż nieruchomości obejmuje zarówno budowę domu z generalnym wykonawcą jak i zakup działki, co gwarantuje sprawny przebieg inwestycji i oszczędność czasu na formalnościach.
W całkowitej cenie kwota 360 000 zł stanowi koszt zakupu działki.
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Projekt domu: Murator Projekty
Gajków to malownicza miejscowość w gminie Czernica, która łączy urok spokojnego otoczenia z wygodą codziennego życia. Bliskość Jeziora Bajkał sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku.
Działka o powierzchni 10,35 ara znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych, z szybkim dojazdem do Wrocławia (16,3 km). W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura: szkoła (3,1 km), przedszkole (280 m), sklep (1,4 km) oraz przystanek autobusowy (500 m).
Dom zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców oferuje przestronną strefę dzienną na parterze, z dużym salonem, jadalnią, kuchnią i dodatkowym pokojem. Piętro zapewnia prywatność dzięki czterem sypialniom i dwóm łazienkom. To przestrzeń, w której każdy domownik znajdzie swoje miejsce.
Nowoczesna architektura, pełne uzbrojenie działki i dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin.
Zaprojektujemy dom zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – lub pomożemy Ci wybrać inny projekt z naszej oferty!
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 5
- Powierzchnia całkowita:
- 162,61 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: wrocławski gmina: Czernica miejscowość: Gajków