ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

13511,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty 9502/2450/OLS

Informacje dodatkowe:
klimatyzacja, ochrona, sieć komputerowa

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Opis oferty

Na sprzedaż nowoczesny biurowiec zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych warszawskiej Ochoty. Powierzchnia całkowita biurowca to ok 13 500 mkw powierzchni. Powierzchnia wynajmowalna ok 7600 mkw.

Miejsca garażowe ok 130, miejsca na rowery ok 60, świetny punkt komunikacyjny, autobusy, tramwaje kolejka WKD. Standard budynku klasy A potwierdzony certyfikatem BREEM. Budynek oddany do użytkowania w 2017 roku.

Oferta to generalnie produkt inwestycyjny, budynek w 90% skomercjalizowany. Cena odzwierciedli aktualny poziom komercjalizacji.

NOI na poziomie - 1 319 115,96 EUR

UWAGA! Ostateczna cena uzależniona jest od stopnia skomercjalizowania i osiąganego dochodu, a niniejsza informacja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 KC. Zdjęcie ilustracyjne! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 9502/2450/OLS
Nr licencji zawodowej: 2448

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości