ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

105,70 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

parter / 4

Szczegóły oferty BLU-LS-852 Data dodania: dzisiaj

Lokalizacja

Głogów, Śródmieście

Opis oferty


  Głogów, Śródmieście, Plac 1000-Lecia, lokal handlowo-usługowy, 105,7m2, parter, 500 000zł, sprzedaż 

  Lokal usługowo-handlowy 100 m² w doskonałej lokalizacji, funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat! idealny pod biznes! 

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni  105,7 m² , położony w bardzo dobrej i ruchliwej lokalizacji. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, biurową, a także gastronomiczną.

Główna sala sprzedażowo-usługowa o powierzchni około  80 m²  daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela. Dodatkowo lokal posiada około  25 m²  powierzchni zaplecza, na które składają się magazyn, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka.
Budynek ma wejście z dwóch stron, z przodu główne wejście oraz z tyłu lokalu, co idealnie sprawdzi się przy odbieraniu np. dostaw.
Najważniejsze atuty nieruchomości: 
*  powierzchnia całkowita: 100 m²,
*  przestronna sala główna ok. 80 m²,
*  zaplecze magazynowo-gospodarcze wraz z łazienką ok. 25 m²,
*  wymieniona instalacja elektryczna,
*  duże możliwości adaptacyjne,
*  lokal odpowiedni pod handel, usługi, biuro lub gastronomię.

Ogromnym atutem jest świetna  lokalizacja . Lokal znajduje się w budynku położonym w pobliżu przystanków autobusowych, dworca oraz licznych punktów handlowych i usługowych. Duży ruch pieszy oraz łatwy dostęp dla klientów sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.
To idealna propozycja dla osób poszukujących lokalu z potencjałem inwestycyjnym w dobrze skomunikowanej części miasta.

  *Współpraca z Blu Nieruchomości  to gwarancja: 
- profesjonalnej obsługi przez doświadczonych doradców ds. nieruchomości,
- bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,
- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,
- rzetelnego przekazania nieruchomości wraz z przepisaniem liczników.

    BEZPŁATNIE PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ KREDYTU HIPOTERZNEGO NA ZAKUP TEJ I KAŻDEJ INNEJ NIERUCHOMOŚCI     

  W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości 
ZAPRASZAM DO KONTAKTU oraz na PREZENTACJĘ 

  Doradca ds. nieruchomości: 
  Martyna Wilk-Kuryłowicz
licencja nr 23977 
tel.531pokaż telefon 
     
adres biura:
ul. Poczdamska 3 d. 
GŁOGÓW

  INFORMACJE DOTYCZACE PREZENTACJI I ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI: 
1. Prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta Biura Nieruchomości.
2. Ze względów bezpieczeństwa, osoby biorące udział w prezentacji, zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr PESEL oraz złożenia podpisu na okazaniu adresowym
3.  Zakup nieruchomości wiąże się z kosztami taksy notarialnej, wpisu do księgi wieczystej, podatku od  czynności cywilnoprawnej . 
4. Zapewniamy pełną obsługę formalno - prawną, skuteczne uczestnictwo w ustalaniu warunków transakcji oraz w negocjacjach. Przygotowujemy niezbędne umowy potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznej transakcji sprzedaży. Przy transakcji  zakupu zapewniamy obsługę notarialną   

Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ono zaproszenie do rokowań w myśl art. 71 Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje zawarte w ogłoszeniach były dokładne, kompletne i aktualne, jednak dane te pochodzą od zgłaszających i nie zawsze możemy je weryfikować.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Edyta Teclaf-Zawadzka (licencja nr: 22959)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: BLU-LS-852

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości