Inwestycja archiwalna
Inwestycje archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.
Radisson Blu Mazury Ostróda
Ostróda, Turystyczna
Nierozpoczęta
Zapytaj o cenę
Szczegóły
- Lokalizacja warmińsko-mazurskie, Ostróda, Turystyczna
- Informacje dodatkowe:
- winda, ochrona, fitness club
Opis oferty
Radisson Blu Mazury Ostróda będzie dysponował 238 pokojami o metrażach od 20 m2 do ponad 60 m2, aquaparkiem, SPA i Centrum Konferencyjnym.
Do dyspozycji Gości zostanie oddana nowoczesna i przestronna Strefa SPA o powierzchni 400 m2. Komfortowy wypoczynek zapewni także bogata infrastruktura obiektu: park wodny z basenami: odkrytym i trzema krytymi, sauna i siłownia. Na terenie hotelu powstanie również część konferencyjna przeznaczona dla 1000 osób.
O inwestorze
Grupa Europlan jest holdingiem inwestycyjnym działającym od 15 lat na rynku w obszarze budownictwa biurowego i hotelowego.
Wiodącym inwestorem jest Artur Kozieja, twórca grupy Europlan, doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny, który w latach od 1995 do 2017 pracował na stanowisku dyrektora inwestycyjnego m.in. w Credit Suisse, Morgan Stanley i Barclays Capital w londyńskim “City”. Dodatkowo także jako wspólnik rodzinnej firmy hotelowej, której działalność rozpoczęła się w 1983 roku, realizował projekty hotelowe na Dolnym Śląsku (Hotel Cieplice i Hotel Karczowiska).
Statystyki ogłoszenia:
Lokalizacja
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
Określ cechy wymarzonej nieruchomości
Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
Określ cechy wymarzonej nieruchomości
Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?
Chcesz otrzymywać za darmo informacje o podobnych ofertach od ogłoszeniodawców?
TAK
Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o.
(rozwiń)