Inwestycja archiwalna
Inwestycje archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.
Meiera 16E etap II
Kraków, Prądnik Biały, Meiera 16E
Ukończona
Zapytaj o cenę
Szczegóły
- Lokalizacja małopolskie, Kraków, Prądnik Biały, Meiera 16E
- Materiałbeton
- Kanalizacjamiejska
- Ogrzewaniegazowe
- Informacje dodatkowe:
- plac zabaw, winda, przyłącze telefoniczne, przyłącze internetowe, przyłącze telewizyjne
- Okolica:
- szkoła, park / las, przychodnia / szpital, centrum handlowe, poczta, sklep spożywczy, przedszkole, autobus, plac zabaw, apteka, żłobek
Opis oferty
Klatka 4-5 realizacja maj 2023
Budynek wielorodzinny przy ul. Meiera 16E
Projekt autorstwa: Pracownia Architektoniczna PERSPEKTYWA
Inwestycja Meiera 16E to nasz ostatni etap dobrze prosperującej tradycji budowania w prężnie rozwijającej się północnej części Krakowa.
Pojedynczy pięcioklatkowy budynek zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Biały to idealne połączenie zielonych obszarów miasta z łatwym i szybkim dostępem do uroków Centrum (tylko 4 km!).
W sprzedaży dysponujemy szerokim wachlarzem mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34m2 do 74m2 zarówno dla rodzin z dziećmi jak i singli. W budynku znajdują się dwie kondygnacje garaży wielostanowiskowych z miejscami postojowymi oraz liczne komórki lokatorskie.
Do dyspozycji właścicieli lokali przygotowaliśmy również części wspólne takie jak wózkownie czy rowerownie, które otwierane są kluczami typu MASTER i na pewno ułatwią funkcjonowanie budynku. Przestronne balkony i loggie przewidziane do każdego mieszkania, szczególnie na najwyższych piętrach pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na panoramę Krakowa.
Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest bliskość do szkół (nowo powstały Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12), przedszkoli i żłobków (Publiczne przedszkole „Bajkowy Świat”, Żłobek i Przedszkole „Kubuś”) oraz uczelni (Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Politechnika Krakowska).
W niedalekiej odległości znajdują się również jedne z największych centrów biznesowych w Krakowie (Opolska Business Park, Capgemini, Tertium Business Park).
Masz wolny czas po pracy czy szkole? Park Leśny Witkowice o powierzchni ponad 15 ha pozwoli Ci na oddech od zgiełku miasta i rekreację pieszą czy rowerową na świeżym powietrzu. W planie zagospodarownia przestrzennego obiektu zaplanowaliśmy również w pełni wyposażony plac rekreacyjno-zabawowy, aby bezpośrednio po wyjściu z budynku cieszyć się wspólnymi chwilami podczas zabawy.
Statystyki ogłoszenia:
Lokalizacja
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
Określ cechy wymarzonej nieruchomości
Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?
Możesz sprawić, aby najlepsi agenci szukali dla Ciebie i za Ciebie!
Określ cechy wymarzonej nieruchomości
Zaangażujemy zaufanych agentów w poszukiwania
Wybierzemy trzech z nich i w ciągu 7 dni przedstawimy Ci oferty najbliższe Twojemu ideałowi
Czego szukamy?
Chcesz otrzymywać za darmo informacje o podobnych ofertach od ogłoszeniodawców?
TAK
Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Domiporta Sp. z o.o. (administratora) informacji w ramach newslettera zawierających wybrane przez Domiporta Sp. z o.o. ogłoszenia z portalu Domiporta.pl oraz przekazanie danych partnerom spółki Domiporta Sp. z o.o. w celu przedstawienia szczegółów ofert przekazanych w ramach newslettera. Domiporta może przekazać informacje do maksymalnie 5 partnerów jeśli uzna, że posiadają oni oferty zbieżne z preferencjami pozostawionymi w formularzu.
Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. z o.o.
(rozwiń)