ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

88,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

usługi

ico pietro

PIĘTRO

parter

Szczegóły oferty 634348 Data dodania: wczoraj

Informacje dodatkowe:
kanalizacja
Okolica:
autobus, przedszkole, żłobek

Lokalizacja

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Władysława Wagnera

Opis oferty

Lokal usługowy na wynajem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino | Inwestycja Chwarzno Polanki

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m², położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Władysława Wagnera w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdynia. Lokal znajduje się na terenie nowoczesnej inwestycji Chwarzno Polanki, dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Witryna od strony ulicy zapewnia świetną ekspozycję i widoczność dla klientów, co czyni lokal idealnym miejscem do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, handlowej lub gastronomicznej.

Najważniejsze atuty lokalu
  • powierzchnia 88 m²
  • parter z witryną
  • nowy budynek 
  • wszystkie media: woda, prąd, kanalizacja, internet, telewizja kablowa
  • dedykowane miejsce postojowe w żelbetowej wiacie przy wjazdach do hal garażowych
  • możliwość szerokiego zakresu działalności
  • Lokalizacja - Chwarzno Polanki
Lokal znajduje się w obrębie nowoczesnego osiedla Chwarzno Polanki, które wyróżnia się starannie zaprojektowaną przestrzenią, nową zabudową mieszkaniową oraz rosnącą liczbą mieszkańców. To miejsce idealne dla biznesu nastawionego na obsługę lokalnej społeczności.

Zalety lokalizacji:
  • rozwijająca się dzielnica z dużą liczbą nowych mieszkań
  • bezpośrednie sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej - potencjalni klienci w zasięgu kilku minut
  • szybki dojazd do centrum Gdyni oraz obwodnicy Trójmiasta
  • w pobliżu przystanki autobusowe
  • liczne sklepy, restauracje i kawiarnie
  • placówki medyczne i usługowe
  • bliskość terenów rekreacyjnych oraz zieleni
Dynamiczny rozwój dzielnicy Chwarzno-Wiczlino sprawia, że jest to jedna z najbardziej perspektywicznych lokalizacji do prowadzenia działalności w Gdyni.

Warunki najmu:

  • czynsz: 6 500 zł netto + 23% VAT
  • opłaty eksploatacyjne: ok. 960,83 zł / miesiąc
  • kaucja: 3-miesięczna
  • okres najmu: 5 lat
To doskonała propozycja dla firm szukających nowoczesnej przestrzeni w rozwijającej się dzielnicy z dużym potencjałem klientów.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 


Numer oferty: 634348
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Magdalena Nowak

Statystyki ogłoszenia:

oko