Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i garażem Warszawa, Wola, Wronia - 80,0m2
POWIERZCHNIA
80,00 m2
PIĘTRO
3 / 8
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 4818 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Mieszkania na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Wola, Wronia
- Powierzchnia całkowita80 m2
-
Cena
6 700 zł
- Cena za m2 83,75 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro 3
- Liczba pięter w budynku 8
- Dostępne od31.05.2026r.
- Typ budynkuapartamentowiec
- Rok budowy 2013
- Materiał inny
- Kuchniaaneks kuchenny
- Informacje dodatkowe:
- winda, balkon, ogrzewanie centralne, internet, umeblowane
Lokalizacja
Opis oferty
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Hamilton May prezentuje ofertę najmu trzypokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Woli, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Oferta skierowana jest do pojedynczych osób oraz par.
Mieszkanie o powierzchni 80 m2 składa się z:
* salonu z wyjściem na przestronną ćwierć-kolistą loggię,
* otwartej kuchni, oddzielonej od pokoju barkiem,
* sypialni z własną łazienką z kabiną prysznicową,
* pokoju mogącego pełnić funkcję dodatkowej sypialni lub gabinetu,
* głównej łazienki z wanną,
* przestronnego hallu.
Mieszkanie w całości umeblowane, kuchnia z kompletnym sprzętem AGD Bosch i Siemens, bardzo duża ilość szaf wnękowych w zabudowie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Oxygen to prestiżowy kompleks mieszkaniowy. Inwestycja powstała z myślą o bardzo wymagających klientach, ceniących wygodę i nowoczesny design. Inwestycję charakteryzują proste, idealnie zharmonizowane formy i elegancja. Długie tarasy umieszczone wzdłuż fasady apartamentowca powodują, że cała konstrukcja sprawia wrażenie niezwykle lekkiej.
Budynek został doskonale zlokalizowany przy ul. Wroniej w sąsiedztwie ul. Grzybowskiej. Ta granicząca ze ścisłym centrum Warszawy część miasta pomiędzy ulicami Towarową i Jana Pawła II to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Powstały tu już prestiżowe budynki hotelowe, apartamentowe i biurowe.
Świetnie skomunikowana lokalizacja w pobliżu Al. Jana Pawła II, ul. Towarowej oraz Alei Jerozolimskich. Bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji metra zapewnia szybki i wygodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy, co czyni tę nieruchomość idealnym wyborem zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.
Cena 6700 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1300 PLN) + media (200 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (500 PLN )
W celu otrzymania dodatkowych informacji dotyczących oferty prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.
Numer oferty: 4818
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Numer oferty: 4818
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości