Wynajmę przestronne 80 m² mieszkanie z ogrodem i tarasem Warszawa, Wola, Józefa Bellottiego - 80,0m2
POWIERZCHNIA
80,00 m2
PIĘTRO
1 / 8
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 21081 Data dodania: 5 dni temu
- Kategoria Mieszkania na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Wola, Józefa Bellottiego
- Powierzchnia całkowita80 m2
-
Cena
5 500 zł
- Cena za m2 68,75 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 8
- Dostępne od31.08.2026r.
- Typ budynkuapartamentowiec
- Rok budowy 2007
- Materiał inny
- Kuchniaoddzielna
- Informacje dodatkowe:
- winda, taras, balkon, ogrzewanie centralne, internet, umeblowane
Lokalizacja
Opis oferty
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Hamilton May przedstawia ofertę trzy pokojowego mieszkania 80 m2 z tarasem oraz ogrodem, idealnie nadające się pod cele biurowe na Nowolipkach.
Mieszkanie 80 m2 do którego przynależy własny, prywatny ogród oraz taras z drugiej strony budynku, a w nim znajduje się:
* jadalnia z wyjściem na prywatny ogródek, który idealnie nadaje się na odpoczynek podczas letnich wieczorów,
* kuchnia na zamkniętym planie,
* salon, który można zaaranżować według własnych potrzeb,
* dwa niezależne pokoje, które idealnie nadają się na zagospodarowanie je jako gabinety do pracy bądź sypialnie, oba pokoje posiadają wyjście na taras,
* łazienka wyposażona w wannę,
* toaleta, idealnie nadająca się dla gości.
Dzięki funkcjonalnemu układowi i niezależnym pomieszczeniom mieszkanie świetnie sprawdzi się jako przestrzeń biurowa. Jasne wnętrza, dwa wyjścia na zewnątrz oraz możliwość adaptacji pod konkretne potrzeby czynią je idealnym rozwiązaniem zarówno dla pracy indywidualnej, jak i małego zespołu. Prywatny ogród i taras to dodatkowe atuty, które podnoszą wartość nieruchomości. Idealna propozycja dla osób poszukujących elastycznej i reprezentacyjnej przestrzeni.
Dodatkowym atutem mieszkania jest miejsce postojowe w parkingu podziemnym.
Budynek przy ul. Bellottiego 5 na warszawskiej Woli to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa z 2007 roku, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Okolica przyciąga uwagę zróżnicowaną zabudową, a sam budynek jest częścią harmonijnie rozwijającego się rejonu. Dzięki dogodnej infrastrukturze oraz bliskości komunikacji miejskiej, stanowi atrakcyjne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.
Mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu kursują tramwaje, które pozwalają dotrzeć do centrum Warszawy w około 20 minut. Podróż samochodem zajmuje jedynie 10 minut, co czyni lokalizację bardzo dogodną dla osób ceniących szybki dostęp do miasta. Dodatkowo w okolicy kursują autobusy, oferujące bezpośrednie połączenie z centrum, zapewniając alternatywę dla codziennych dojazdów.
Cena 5500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1500 PLN) + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym
Osoby zainteresowane powyższą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.
Numer oferty: 21081
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Numer oferty: 21081
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości