Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Warszawa, Śródmieście, Senatorska - 52,0m2
POWIERZCHNIA
52,00 m2
PIĘTRO
2 / 4
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 23447 Data dodania: 3 dni temu
- Kategoria Mieszkania na wynajem
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, Senatorska
- Powierzchnia całkowita52 m2
-
Cena
4 000 zł
- Cena za m2 76,92 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro 2
- Liczba pięter w budynku 4
- Dostępne od27.06.2026r.
- Typ budynkukamienica
- Rok budowy 1959
- Materiał inny
- Kuchniaoddzielna
- Informacje dodatkowe:
- winda, balkon, ogrzewanie centralne, umeblowane
Lokalizacja
Opis oferty
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Hamilton May prezentuje wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Śródmieścia przy Senatorskiej, idealne dla osób poszukujących komfortu i bliskości Starego Miasta. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą ilością naturalnego światła oraz balkonem z wyjątkowym widokiem na panoramę centrum Warszawy.
Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na drugim piętrze kameralnej kamienicy z 1959 roku.
W skład nieruchomości wchodzą:
* jasny salon z wyjściem na balkon,
* sypialnia główna wyposażona w łóżko i szafę,
* dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję miejsca do pracy lub drugiej sypialni (możliwość umeblowania w zależności od potrzeb lokatora)
* oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia,
* łazienka,
* osobna toaleta.
Z balkonu rozciąga się wyjątkowy widok na panoramę Warszawy oraz Ogród Saski, a naturalny parkiet ułożony w klasyczną jodełkę nadaje wnętrzom ponadczasowy charakter. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia.
Budynek przy ul. Senatorskiej 26 został wybudowany w 1959 roku jako część powojennej odbudowy Śródmieścia Warszawy. Jest to kameralny, czteropiętrowy budynek mieszkalno-usługowy z windą, którego architektura doskonale wpisuje się w modernistyczną zabudowę okolic Placu Teatralnego i Ogrodu Saskiego. W budynku znajduje się zaledwie 22 lokale mieszkalne, co zapewnia mieszkańcom większą prywatność i spokojną atmosferę niż w dużych apartamentowcach.
Lokalizacja budynku jest jego największym atutem. Znajduje się naprzeciwko wejścia do Ogrodu Saskiego – jednego z najpiękniejszych i najstarszych parków w Warszawie – a jednocześnie zaledwie kilka minut spacerem od Placu Teatralnego, Starego Miasta, Traktu Królewskiego oraz stacji metra Ratusz Arsenał.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje, klimatyczne kawiarnie, galerie sztuki, teatry oraz instytucje kultury, tworząc wyjątkową atmosferę życia w samym sercu Warszawy.
Lokalizacja zapewnia również doskonałą komunikację. Stacja metra Ratusz Arsenał oddalona jest o około 7 minut spacerem, a w pobliżu znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, umożliwiające szybki dojazd do wszystkich dzielnic miasta. To miejsce stworzone dla osób, które cenią miejski styl życia, chcą mieć najważniejsze punkty Warszawy na wyciągnięcie ręki i jednocześnie korzystać z wyjątkowego sąsiedztwa terenów zielonych.
Cena 4000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (250 PLN)
Aby umówić prezentację, prosimy o kontakt z Hamilton May.
Numer oferty: 23447
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Numer oferty: 23447
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości