To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Mokotów, Warszawa, mazowieckie

Mieszkanie trzypokojowe na wynajem Warszawa, Mokotów, Konstruktorska

60 m2
5 200 PLN 87 zł/m2
Opis

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa – na Służewcu. To komfortowa, jasna i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń idealna dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie, które cenią sobie wygodę oraz doskonałą komunikację z centrum miasta.

Na najem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z:

* jasnego salonu z aneksem kuchennym – otwarta przestrzeń sprzyja relaksowi i wspólnemu spędzaniu czasu. W części dziennej znajduje się wygodna kanapa oraz stół jadalniany. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony i bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem, co nadaje wnętrzu przytulny charakter.

* sypialni głównej – przestronnej, idealnej do wypoczynku.

* drugiego pokoju, który obecnie pełni funkcję gabinetu, lecz z łatwością może zostać przekształcony w pokój dla dziecka lub gościnną sypialnię.

* łazienki z prysznicem, w której znajduje się również pralka.

* dodatkowej toalety, co jest dużym atutem przy większej liczbie domowników.

* balkonu, idealnego na poranną kawę lub wieczorny odpoczynek.

Mieszkanie jest jasne, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia. Układ pomieszczeń zapewnia komfort oraz funkcjonalność, a kolorystyka wnętrz pozwala na łatwą aranżację według własnych upodobań. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób pracujących zdalnie, które cenią sobie przestrzeń i wygodę.

W ramach inwestycji Pozytywny Mokotów powstaje 7 budynków mieszkalnych podzielonych na 3 etapy. Budynek wyróżniają proekologiczne rozwiązania takie jak panele słoneczne na dachu. W budynku znajduje się również winda jak i garaż podziemny. Na parterze nieruchomości zlokalizowane są liczne lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja Pozytywny Mokotów znajduje się w najprężniej rozwijającej się części Mokotowa, w biznesowym sercu Warszawy, przy ulicy Konstruktorskiej, w pobliżu Galerii Mokotów i kilka przystanków autobusowych od stacji metra.

Cena 5200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (750 PLN) zawiera media + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Numer oferty: 22446

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Więcej
Mieszkanie:
na wynajem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia całkowita:
60 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Mokotów ulica: Konstruktorska

Podobne oferty w tej lokalizacji