Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
Warszawa, Śródmieście,
Wałowa
6 300 PLN
124 zł/m2
Opis
Więcej
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Park Place 3 przy ul. Wałowej. Nowoczesne, w pełni wyposażone i umeblowane. Kameralna inwestycja i doskonała lokalizacja, którą z pewnością doceni każdy Najemca.
Na powierzchnię 51m2, składa się:
* w pełni umeblowany salon z aneksem kuchennym (sprzęt Siemens),
* sypialnia z pojemną szafą wnękową,
* łazienkę z wanną oraz z przedpokoju z zabudowaną szafa.
Na podłodze znajduje się gres i parkiet bambusowy.
Park Place 3 - kameralny apartamentowiec łączący czar klasycznej zabudowy z nurtem nowoczesnej architektury. Apartamentowiec wykonano z materiałów najwyższej jakości. Elewacja z naturalnego kamienia zachwyca klasycznym wykończeniem i efektownymi przeszkleniami. Wnętrze budynku jest kwintesencją elegancji i minimalizmu. Apartamenty Park Place 3 przy ul. Wałowej to projekt klasy premium zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy – Śródmieściu.
Budynek jest położony w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Ogrodu Krasińskich, Opery Narodowej, sąsiedztwo Placu Bankowego zapewnia doskonałą komunikację z każdą częścią Warszawy, bliskość terenów zielonych i rozbudowana infrastruktura, pozwala na korzystanie z wszystkich uroków miasta każdego dnia.
Cena 6300 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN)
W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.
Numer oferty: 13327
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 51 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Śródmieście ulica: Wałowa