ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

79,22 m2

ico pietro

PIĘTRO

7 / 8

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 8534

  • Kategoria Mieszkania na wynajem
  • Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza
  • Powierzchnia całkowita79,22 m2
  • Cena

    6 300 zł

  • Cena za m2 79,53 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 7
  • Liczba pięter w budynku 8
  • Dostępne od31.10.2025r.
  • Typ budynkuapartamentowiec
  • Rok budowy 2012
  • Materiał inny
  • Kuchniaaneks kuchenny
Informacje dodatkowe:
winda, taras, balkon, klimatyzacja, ogrzewanie centralne, internet, umeblowane

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza

Opis oferty

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May ma przyjemność przedstawić wyjątkowy, bardzo elegancji dwupoziomowy apartament w inwestycji Woronicza Qbik. Apartament jest doskonałą propozycją dla wymagającego indywidualnego klienta bądź pary.

Apartament o powierzchni 79 m2 składa się z:

parteru:

* salon z aneksem kuchennym,

* toaleta,

* balkon.

pierwsze piętro (antresola): 

* sypialnia,

* łazienką.

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale, nowoczesnymi materiałami i funkcjonalnym układem, gotowe do komfortowego zamieszkania.

Woronicza Qbik odznacza się niepowtarzalnym charakterem. Kompleks charakteryzuje stylowa postindustrialna architektura. Przez prawie 6 metrowe okna można podziwiać panoramę Warszawy. Inwestycja posiada również bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Komfort mieszkania w tej inwestycji to także dostęp do zlokalizowanych na parterze usług oraz umiejscowionego na patio fitness i siłowni, przeznaczonych do wyłącznego użytku właścicieli lub najemców lokali. W Qbik relaksująca zieleń patio przeplata się z surowością bryły budynku, tworząc harmonijną całość.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Woronicza. W pobliżu inwestycji znajdują się Galeria Mokotów, stacja paliwowa, punkty medyczne, szkoły, przedszkola, punkty gastronomiczne, punkty sportowe i poczta. Dla osób poruszających się komunikacją miejską najbliżej inwestycji znajduje się przystanek Woronicza. Stacja metra Wierzbno oddalona jest o kilka przystanków. Dla osób zmotoryzowanych dobry dojazd umożliwiają: ul. Wołoska, Puławska, Żwirki i Wigury oraz al. Niepodległości.

Cena 6300 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (300 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani apartamentem prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Numer oferty: 8534

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Numer oferty: 8534

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości