Mieszkanie dwupokojowe na wynajem Święciechowa,
1 700 PLN
42 zł/m2
Opis
Więcej
Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie - wolne od 1 WRZEŚNIA 2025r.
Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku z roku 2020.
Ciepłe, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze z balkonem.
Koszt najmu: 1700zł + około 250 zł do wspólnoty (dodatkowo prąd, gaz).
kaucja 2x czynsz.
Mieszkanie wyposażone w zabudowę kuchenną (okap, piekarnik, lodówka, płyta indukcyjna).
Pokój dzienny (sofa rozkładana 2-osobowa).
Łazienka (prysznic, pralka),
Sypialnia (szafa typu komandor)
W oknach rolety zewnętrze.
Do nieruchomości przynależy balkon.
Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu w celu bliższego zapoznania się z ofertą.
W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.
---
Potrzebujesz finansowania zakupu?
Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.
---
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 40,35 m2
- Lokalizacja:
- województwo: wielkopolskie powiat: leszczyński gmina: Święciechowa miejscowość: Święciechowa