Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
Łódź, Bałuty,
Rojna
1 800 PLN
48 zł/m2
Opis
Więcej
Mieszkanie 37,5 metrów kwadratowych i składa się z dwóch jasnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, przedpokoju i wygodnej łazienki.
Położone na czwartym, ostatnim piętrze w ocieplonym bloku przy ul. Rojnej. Okna wychodzą na zachód, jest duży zadaszony balkon.
Przed blokiem dużo miejsc parkingowych, niedaleko sklepy, komunikacja miejska, basen.
Możliwy najem ze zwierzętami.
Opłaty: 1800zł najem + 600zł czynsz (w tym opłata administracyjna, zaliczka na ogrzewanie i zaliczka na wodę) + prąd i gaz wg zużycia.
Kaucja zabezpieczająca 2200zł.
Jednorazowa opłata dla biura w przypadku podpisaniu umowy najmu 1800zł.
Najem okazjonalny.
Mieszkanie dostępne od 1 marca.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.