Mieszkanie dwupokojowe na wynajem Bydgoszcz, Czyżkówko,
1 900 PLN
48 zł/m2
Opis
Więcej
Mieszkanie w nowym budownictwie Czyżkówko - ul. Elbląska.
Mieszkanie w bloku z cegły, położone na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Pomieszczenia w pełni umeblowane. W korytarzu pojemna szafa typu Komandor. W sypialni komody i łóżko z materacem. Na wyposażeniu: pralka, lodówka, telewizor. Możliwość doposażenia mieszkania - do uzgodnienia.
Bardzo niskie koszta utrzymania: czynsz administracyjny niecałe 350zł/2os. Szeroka, komfortowa klatka schodowa, a tuż przy mieszkaniu dodatkowy kącik wypoczynkowy. Do dyspozycji najemców komórka lokatorska ok. 3m2.
Blisko do centrum miasta - zarówno samochodem jak i autobusem. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, osiedlowy sklep i stacja benzynowa.
Mieszkanie dostępne „od ręki” Możliwość prezentacji 7dni w tygodniu - klucze w biurze. Zapraszam!
Koszt miesięczny najmu:
- 190 0zł - odstępne dla właściciela nieruchomości
+ czynsz administracyjny (z wodą i ogrzewaniem): 333,38zł/2os.
+ prąd wg. zużycia
Wymagana kaucja: 25 00zł
::LINK DO STRONY
https://www.sfera-nieruchomosci.pl/oferta/SFE-MW-9964
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 39,87 m2
- Lokalizacja:
- województwo: kujawsko-pomorskie powiat: Bydgoszcz miejscowość: Bydgoszcz dzielnica: Czyżkówko