Szczegóły oferty RDO-HW-6922-17 Data dodania: 5 dni temu

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Opis oferty

Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowa lub magazynowo-usługowa z zapleczem socjalno-biurowym, zlokalizowana przy ul. Fabrycznej, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, blisko AOW.

Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność magazynową, logistyczną lub usługową, w tym m.in.  warsztat samochodowy, serwis , lekką produkcję czy hurtownię.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi ok. 400 m², w tym:



część magazynowa: ok. 300 m²


część biurowo-socjalna: ok. 100 m²

Wymiary hali: szerokość ok. 15 m, długość ok. 27 m.
Brama wjazdowa z poziomu „0” o wymiarach: szerokość 4,60 m, wysokość 3,60 m.
Wysokość hali od ok. 3,60 m do 5 m.

Do obiektu zapewniony jest dogodny dojazd dla każdego rodzaju samochodów, w tym aut dostawczych i ciężarowych.

Czynsz najmu: 10.500 zł netto miesięcznie +  serwis charge 8 zł/ m2 netto + opłaty za media (prąd, woda) według zużycia.

Pośrednik prowadzący ofertę:
A. Sudoł
tel. 669pokaż telefon
e-mail:   

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mirosława Lisowska (licencja nr: 16030)

--------------------------

                        Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: RDO-HW-6922-17

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości