Magazyn na wynajem
Warszawa, Włochy,
Łopuszańska
6 000 PLN
32 zł/m2
Opis
Więcej
Avenue Estate - Magazyn 185 m² z monitoringiem i dostępem 24/7, okolice Al. Krakowskiej
Powierzchnia magazynowa 185 m² w budynku murowanym i ocieplonym, z alarmem, bramą automatyczną oraz całodobowym dostępem. Teren ogrodzony i monitorowany.
ATUTY
powierzchnia 185 m² przeznaczona na składowanie towarów
budynek murowany, ocieplony, z alarmem
brama automatyczna na posesję i do obiektu
teren ogrodzony, monitorowany, dostęp 24/7
bardzo dobry dojazd od Al. Krakowskiej i Al. Jerozolimskich
NIERUCHOMOŚĆ
Avenue Estate prezentuje powierzchnię magazynową o wielkości 185 m², przeznaczoną do składowania towarów. Obiekt nie jest przystosowany do mechaniki samochodowej. Budynek został wzniesiony w technologii murowanej, jest ocieplony i wyposażony w system alarmowy.
Dzięki bramie automatycznej wjazd na posesję oraz do obiektu jest wygodny i szybki. Magazyn zapewnia całodobowy dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki monitoringowi i ogrodzeniu.
LOKALIZACJA
Magazyn znajduje się w doskonale skomunikowanej części Warszawy, z wygodnym dojazdem zarówno od Alei Krakowskiej, jak i Alei Jerozolimskich. To lokalizacja gwarantująca sprawną logistykę i szybki transport.
DODATKOWE INFORMACJE
czynsz: 6000 PLN/mies.
dostępność: od zaraz
przeznaczenie: składowanie towaru
obiekt nieprzystosowany do mechaniki samochodowej
- Magazyn:
- na wynajem
- Powierzchnia całkowita:
- 185 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Włochy miejscowość: Warszawa dzielnica: Włochy ulica: Łopuszańska