Szczegóły oferty 6208/2450/OHW Data dodania: wczoraj

Informacje dodatkowe:
ochrona

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Opis oferty

Kompleks magazynowo-logistyczny, nowa inwestycja oddana już do użytkowania, zlokalizowany we wschodniej części Warszawy, w dzielnicy Targówek Fabryczny. Swoją nietuzinkową architekturą i nowoczesnym wyglądem wnosi powiew świeżości do przemysłowej okolicy.
W skład obiektu wchodzą dwa budynki o powierzchniach 20000 i 13000m2. Dogodny dojazd komunikacją własną jak i miejską, trzy linie autobusowe (338, 156, 170). W pobliżu znajdują się stacja metra M2 Trocka oraz stacja PKP Warszawa Zacisze-Wilno.
Pracownicy kompleksu mogą dojeżdżać do pracy rowerem – przy magazynie biegnie ścieżka rowerowa, a na jego terenie znajdują się dwa zadaszone parkingi rowerowe.
Kompleks wyróżnia się nowoczesną i przyjazną architekturą, a całość budynku jest utrzymana w stonowanej, eleganckiej kolorystce.
Obiekt zaprojektowany jest w duchu zrównoważonego budownictwa, zaprojektowano tu m.in. zielone dachy części biurowych i zieleń wertykalną na jednej z elewacji.

Oferujemy ostatni dostępny moduł w tym obiekcie o powierzchni 2200m2 magazynu i 300m2 powierzchni biurowej. W ramach modułu 2 -3 doki i brama z poziomu 0. Powierzchnia biurowa do wybudowania (ok. 6 miesięcy).
W obiekcie możliwość wprowadzenia lekkiej produkcji, działalności usługowej

Dane techniczne;
Wysokość składowania 10 m
Siatka słupów 22,6 m x 12 m
Odporność ogniowa powyżej 4000 MJ/mkw.
Doświetlenie światłem dziennym w strefie przydokowej
Geokrata
Ogrzewanie ciepłem miejskim
Oświetlenie LED: 300 lx w strefie załadunku, 200 lx w strefie składowania
Destryfikatory
Nośność posadzki 5 ton/mkw.
Zwiększona izolacyjność ścian


Czynsz najmu; magazyn 6,95 EUR/m2, biuro 12,95 EUR/m2
Koszty eksploatacyjne - do potwierdzenia Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 6208/2450/OHW
Nr licencji zawodowej: 2448

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości