Szczegóły oferty 777955

Lokalizacja

Nowa Wola

Opis oferty


Magazyn na wynajem w standardzie PREMIUM - Nowa Wola, 15 minut od Warszawy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2.400 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej do wynajęcia w nowo wybudowanej inwestycji zlokalizowanej w Nowej Woli.

Lokalizacja:
Inwestycja znajduje się nieopodal zjazdu z nowo budowanej trasy S7. Dojazd do Centrum Warszawy zabiera około 15 minut.
Z Warszawy możliwy jest dojazd 3 liniami autobusowymi, do trasy europejskiej E77 - 10 min samochodem, drogi ekspresowej S8 - 13 min samochodem, lotniska Chopina - 21 min samochodem, centrum Warszawy - 36 min samochodem, jeśli zostanie otwarta Puławska BIS czas skróci się do 15 minut, centrum Piaseczna - 10 min samochodem.

Atuty inwestycji:
  • budynek wyposażony został w całodobowy monitoring,
  • Obiektjest objęty nadzorem ochrony w godzinach popołudniowych, nocnych oraz w weekendy, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i komfort użytkownikom.
  • cały obiekt jest ogrodzony, a brama wjazdowa posiada system kontroli dostępu
  • doskonała lokalizacja, blisko tras S7, szybki dojazd do biznesowych dzielnic Warszawy
  • nowy budynek wykończony materiałami najwyższej klasy i według najnowszych technik budowlanych,
  • wentylacja mechaniczna: każde z biur jest wyposażone w króćce przyłączeniowe z przepustnicami regulacyjnymi. Dobór i rozprowadzenie kanałów oraz elementów nawiewnych i wywiewnych indywidualnie wg projektu aranżacji pomieszczeń
  • klimatyzacja: w każym lokalu biurowym założono możliwość zamontowania klimatyzacji typu VRV, przewidziano miejsce na przewody freonowe mające w przyszłości obsłużyć daną powierzchnię.
  • możliwość montażu indywidualnych układów typu VRV dla każdego biura.
  • ogrzewanie: możliwość ogrzewania powierzchni: grzejniki płytowe poziome, grzejniki płytowe pionowe, grzejniki kanałowe lub z klimatyzacji  
  • części wspólne: na każdej kondygnacji w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne tj. kuchnia (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka, czajnik, dystrybutor wody), toaleta damska i męska, dodatkowo na parterze toaleta dla os. niepełnosprawnych. 

Informacje dodatkowe:
Powierzchnia magazynowa została wykończona i nadaje się na różnego rodzaju działalność magazynową. Koszt najmu powierzchni magazynowej wynosi 30 zł netto/m2 + VAT plus zużycie mediów i opłaty eksploatacyjne.
Istnieje możliwość wynajmu powierzchni biurowej w cenie 50 zł/m2 + VAT. Powierzchnia biurowa wymaga wyposażenia, co pozostaje w gestii najemcy.
Minimalny okres najmu 3 lata. 
Kaucja trzykrotny czynsz najmu. 

Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: 777955
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Małgorzata Lompert

Statystyki ogłoszenia:

oko