Szczegóły oferty 120922

Informacje dodatkowe:
kanalizacja, winda osobowa

Lokalizacja

Lublin, Wrotków

Opis oferty

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na poziomach od 0 do 4, z możliwością dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb klienta. Oferowany lokal o powierzchni 180m2 znajduje się na IV piętrze z windą oraz dostępem do rampy. W budynku znajduje się światłowód Orange. W lokalu można wydzielić dodatkowe pomieszczenie np. jako zaplecze socjalne lub biuro.

Lokal idealnie sprawdzi się w przypadku:
- hurtowni,
- sklepów internetowych,
- ecommerce,
- drobnej produkcji,
- magazynów.

Lokale są w trakcie adaptacji - przewidywany termin oddania powierzchni to styczeń 2026.
Gdyby lokal potrzebny był wcześniej proszę o kontakt.

Kluczowe cechy oferty:
- Możliwość wjazdu samochodem typu TIR oraz dostęp do ramp załadunkowych.
- Dwie windy towarowe 2.700 kg dostępne w budynku,
- Oferowana powierzchnia magazynowa znajduje się na IV piętrze,
- Cały obiekt jest monitorowany i chroniony przez całą dobę, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanych towarów.
- Elastyczność w zakresie wynajmu - możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni, w zależności od potrzeb,
- W lokalach dostępna siła - gniazdka trójfazowe.

Udogodnienia:

- Możliwość adaptacji lokalu np w postaci wykonania ścianek działowych i wydzielenie dodatkowych powierzchni,
- Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nową stolarkę okienną PCV, gwarantującą doskonałą izolację termiczną.
- Wysokość pomieszczeń wynosi ok. 3m, co umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
- Brak ogrzewania, ale istnieje możliwość instalacji klimatyzacji do funkcji grzania i chłodzenia (budynek będzie przechodził wkrótce termomodernizację - zaplanowane podłączenie ogrzewania miejskiego z LPEC).
- Na parterze oraz na każdej z kondygnacji ogólnodostępne toalety na częściach wspólnych.

UWAGA:
Możliwość wynajęcia dowolnej powierzchni od 90m2 do 600m2 - lokal są w trakcje adaptacji, będą dostępne listopad/grudzień.

MEDIA: prąd (podlicznik w każdym lokalu), winda (2.700kg wysokość 200cm)
LOKALIZACJA: Wrotków, Lublin

Ofertę przygotował i prezentuje: Daniel Bondarenko - 530pokaż telefon
Licencjonowany agent nieruchomości PFRN oraz Certyfikowany Negocjator

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy. Zespół ekspertów z Franczewska Nieruchomości dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna. Jako agencja nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie. Usługa jest wykonywana w profesjonalny sposób i zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo. Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie.


Numer oferty: 120922

Statystyki ogłoszenia:

oko