Lokal użytkowy na wynajem
Stalowa Wola,
Generała Leopolda Okulickiego
15 000 PLN
23 zł/m2
Opis
Więcej
Oferujemy do wynajmu przestronny lokal o powierzchni ok. 650 m², usytuowany w bliskim sąsiedztwie centrum Stalowej Woli, co zapewnia łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta oraz wygodną komunikację.
Główne atuty oferty:
Duża powierzchnia – aż 650 m², idealna na biuro, magazyn lub działalność handlową.
Wygodne miejsca parkingowe – na terenie nieruchomości znajduje się przestronny parking z miejscami na około 30 samochodów, co zapewnia wygodny dostęp dla pracowników i klientów.
Atrakcyjny czynsz – wynajem za jedyne 15 000 zł netto miesięcznie, co stanowi świetną ofertę w tej lokalizacji.
Kompleksowe media – dostęp do wody, prądu oraz gazu, co zapewnia pełną funkcjonalność obiektu.
Dostępność od zaraz – nieruchomość gotowa do wynajęcia i szybkiego rozpoczęcia działalności.
Bezpłatna reklama – możliwość bezpłatnego umieszczenia reklamy na elewacji budynku, co zwiększy widoczność Twojej firmy i przyciągnie nowych klientów.
Zainwestuj w przestrzeń, która wspiera rozwój Twojej firmy w sercu Stalowej Woli! Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na prezentację nieruchomości.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Lokal użytkowy:
- na wynajem
- Powierzchnia całkowita:
- 650 m2
- Lokalizacja:
- województwo: podkarpackie powiat: Stalowowolski gmina: Stalowa Wola miejscowość: Stalowa Wola ulica: Generała Leopolda Okulickiego