Lokal użytkowy na wynajem Józefów,
11 000 PLN
89 zł/m2
Opis
Więcej
Do wynajęcia parter o pow. 124 m2 w reprezentacyjnym budynku usługowym znajdującym się w centrum Józefowa.
Doskonała oferta dla firmy ceniącej wysoki standard wykończenia i świetną lokalizację.
Nowoczesny budynek usługowy z parkingiem. Przeznaczenie na usługi medyczne ale idealne także gabinet, kancelarię, showroom. W pozostałych lokalach m.in. gabinety psychologiczne, stomatologiczne, kosmetyka.
BUDYNEK
Dwa wejścia do budynku, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Klimatyzowany. Na parterze znajdują się open space z możliwością wydzielenia recepcji, cztery gabinety, archiwum, zaplecze socjalne i WC.
LOKALIZACJA
Budynek zlokalizowany w centrum Józefowa z dostępem do pełnej infrastruktury. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji, tuż obok stacja kolejowa. DODATKOWO
Możliwość parkowania przy budynku.
Czynsz 11 000 PLN, dodatkowo płatne C.O., prąd, woda i śmieci.
Dla zainteresowanych prześlemy rzuty na maila.
Zapraszam na prezentację.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
- Lokal użytkowy:
- na wynajem
- Powierzchnia całkowita:
- 124 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: otwocki miejscowość: Józefów