Kawalerka na wynajem
Wrocław,
Strońska
1 950 PLN
56 zł/m2
Opis
Więcej
• Lokalizacja: Gaj/u. Strońska
• Ilość pokoi: 1
• Metraż: 35m2
• Kuchnia: aneks, widna z oknem,
• Piętro:5/8, blok 2008roku,
• Informacje dodatkowe: wolne od 1-go lipca.
W skład nieruchomości wchodzą:
-salon,
-kuchnia,
-przedpokój,
-łazienka.
Kawalerka jest bardzo słoneczna, czysta i zadbana. Posiada wygodną i przestronną kuchnię z niezbędnym sprzętem AGD (lodówko-zamrażarka, okap, płyta elektryczna, piekarnik). Łazienka z wanną, na wyposażeniu pralka.
NAJWIĘKSZE ATUTY: Na pewno dużym atutem jest układ mieszkania – mimo że jest niewielkie, jest bardzo funkcjonalne. W salonie znajdują się duże okna, a za nimi rozciąga się przyjemna, otwarta przestrzeń.
LOKALIZACJA: W pobliżu znajduje się centrum handlowe Ferio Gaj z licznymi punktami usługowymi. W niedalekiej odległości dostępne są przystanki autobusowe i tramwajowe.
Dodatkowe opłaty: około 650zł czynsz plus 130zł prąd.
Wyłączny opiekun oferty:
Anna Grabowska
730-795-777
Instagram:agnieruchomosci
AG Nieruchomości
53-413 Wrocław.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Grabowska (numer licencji :19969)
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 35 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Wrocław miejscowość: Wrocław ulica: Strońska