ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

700,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

handel

ico pietro

PIĘTRO

-

Szczegóły oferty 1949/3123/OLW

Lokalizacja

Wisła

Opis oferty

MAŁGORZATA STRAWA
Agent prowadzący
668pokaż telefon

Duże powierzchnie pod wynajem

Do wynajęcia lokal o dużej powierzchni ponad 700 m2 w atrakcyjnej lokalizacji - w centrum Wisły, o dużym natężeniu ruchu pojazdów jak i pieszych.
Istnieje możliwość wynajęcia połowy nieruchomości lub mniejszych powierzchni
Nieruchomość do wykorzystania pod magazyny, hurtownie, rózną działalność usługową lub inną.


Miesięczny koszt najmu 41.43 zł za m2 + Vat lub cena najmu do uzgodnienia z potencjalnym najemcą

Lokalizacja rozwija cały wachlarz możliwości jakie przynosi najem lokalu w centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo głównych ulic handlowych miasta skutkuje bardzo intensywnym ruchem ulicznym, jak i pieszych.
Cała infrastruktura miasta oraz atrrakcji turystycznych jest na wyciągnięcie ręki!

Zapraszam do obejrzenia lokalu!

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy najmie.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI, NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.


RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
Tel: 33 8pokaż telefon

Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 1949/3123/OLW
Nr licencji zawodowej: 19277

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości