ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

406,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

usługi

ico pietro

PIĘTRO

parter

Szczegóły oferty 767746

Lokalizacja

Lubliniec, Częstochowska

Opis oferty

Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna - idealna lokalizacja pod działalność motoryzacyjną lub usługową

  • Lubliniec, ul. Częstochowska - bezpośrednio przy głównej trasie Częstochowa - Opole
  • Powierzchnia działki: 1243 m²
  • Powierzchnia budynku: 406 m²
  • Na terenie - parking dla klientów

Opis obiektu:
  • Nowoczesny i wszechstronny budynek komercyjny, przystosowany do prowadzenia różnorodnej działalności - szczególnie w branży motoryzacyjnej, handlowej lub usługowej.
  • W skład obiektu wchodzą:
  • Salon ekspozycyjny z dużymi przeszkleniami - doskonały do prezentacji pojazdów, maszyn lub asortymentu handlowego.
  • W pełni wyposażony warsztat - z bramami wjazdowymi, systemem wentylacji i instalacjami technicznymi. Przystosowany do obsługi samochodów osobowych.
  • Funkcjonalna część biurowa - idealna do codziennego zarządzania firmą i kontaktu z klientami.
  • Zaplecze socjalne - wygodne pomieszczenia dla pracowników.

Dodatkowe atuty:
  • Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności
  • Reprezentacyjna lokalizacja - wysoka ekspozycja i łatwy dojazd
  • Możliwość elastycznej adaptacji wnętrz do potrzeb najemcy lub inwestora

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji oraz uzyskania dodatkowych informacji.
Opiekun oferty: Adam Kolano 578pokaż telefon
Nie przegap tej wyjątkowej okazji inwestycyjnej!

Koszty ponoszone przez Kupującego przy zakupie nieruchomości:
  • Prowizja pośrednika: 3% + VAT (czyli 3,69% brutto, nie mniej jak 4.000 złotych) od ceny transakcyjnej - za obsługę transakcji przez biuro nieruchomości
  • Koszty notarialne i sądowe: taksa notarialna, opłata za wniosek do księgi wieczystej, wypisy aktu notarialnego,
  • Podatek PCC: 2% wartości transakcji.

Numer oferty: 767746

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości