Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż Zgierz, Kurak,
1 049 000 PLN
9 992 zł/m2
Opis
Więcej
|
Bez prowizji- do sprzedaży efektowny, nowoczesny i bardzo wygodny apartament na ogrodzonym osiedlu Kurak w Zgierzu. Idealny dla osób, które szukają wygody, a oferowane domy- segmenty z ''urządzonym'' poddaszem nie są dla nich propozycją.
Apartament położony na parterze kameralnego osiedla, które stanowi jeden budynek ze wspólnotą, na wylocie do Łodzi. Dwa duże balkony, wydzielone dwie strefy dzienna i prywatna, przestronne pomieszczenia BEZ SKOSÓW. Apartament miał dostęp do dwóch klatek schodowych.
Część dzienna apartamentu:
ogromny salon z balkonem, duża wygodna kanapa narożna, ściana z instalacją audio, na podłodze naturalne drewno egzotyczne; liczne podświetlenia
duża jadalnia mieści stół z krzesłami ( przenosząc jadalnię do i tak ogromnego salonu można wydzielić dodatkowy pokój),
kuchnia otwarta: meble w zabudowie, sprzęty AGD dobrej jakości. na podłodze gres;
toaleta dla gości- umywalka, WC;
hol-z miejscem na szafę, siedzisko, wieszaki.
Część prywatna:
sypialnia małżeńska mieści szafy, małżeńskie łóżko, pod oknem sporo miejsca na biureczko,
sypialnia druga, bardzo duża, z własnym balkonem, ustawna, słoneczna, z miejscem na szafy
salon kąpielowy z oknem- wc i bidet, dwie umywalki, szafki z lustrami, wanna z hydromasażem, kabina natryskowa, pralka.
hol z dwoma przestronnymi wysokimi dużymi szafami.
W cenie miejsce parkingowe przypisane do lokalu oraz duże ( ok. 4m2) pomieszczenie gospodarcze. Możliwość zakupu garażu. Garaż duży, murowany, zadbany.
Apartament bardzo ciepły, na oknach rolety zewnętrzne. Pokoje słoneczne, z roletami wewnętrznymi. Dwa duże balkony, możliwość ustawienia stolika i fotelików. Działka osiedlowa z dużą ilością zieleni, latarnie, nasadzenia, prężnie działająca wspólnota.
Apartament położony w Zgierzu ( ul. Traugutta), duży parking, plac zabaw, kącik z altaną z kamiennym grillem, brama na pilota.
Cena do negocjacji
|
tel. Ania Krasuska 881 586 532
::DODATKOWE INFORMACJE |
Rodzaj budynku: apartamentowiec |
Dozór budynku: monitoring |
Głośność: ciche |
Widok: na osiedle |
Woda: jest |
Dojazd: asfalt |
Otoczenie: działki zabudowane |
Nadaje się na biuro: TAK |
Rozkład: rozkładowe |
Usytuowanie: dwustronne |
Opłaty w czynszu: wywóz nieczystości, woda ciepła, sprzątanie, ogrzewanie, ochrona, monitoring, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: Woda ciepła, woda, prąd, CO |
Rodzaj mieszkania: apartament |
Garaż: garaż |
Piwnica [m2]: 6 |
Stan lokalu: do wprowadzenia |
Okna: PCV |
Balkon: loggia |
Liczba balkonów: 2 |
Liczba pokoi: 3 |
::LINK DO STRONY |
http://www.villa-pl.com/oferta.aspx?id=6726891
::KONTAKT DO AGENTA |
Ania Krasuska |
42 715 07 16 |
881 586 532 |
ania.krasuska@villa-pl.com
::DANE BIURA |
VILLA-PL NIERUCHOMOŚCI |
ul. Powstańców Śląskich 21 |
95-100 Zgierz |
42 715 07 16 |
www.villa-pl.com
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 7275)
--------------------------
Szukasz podobnych ofert? Zadzwoń - z nami trafisz okazję!
VILLA-PL NIERUCHOMOŚCI - Zgierz ul. Powstańców Śląskich 21 (Kurak)
Mieszkania – Domy – Działki – Obiekty komercyjne
www.villa-pl.com
biuro@villa-pl.com
tel: 42 715 07 16, tel: 884 80 1000
Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
Informacje dotyczące nieruchomości pochodzą od klientów zgłaszających i podlegają weryfikacji.
|
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo