Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Warszawa, Bielany,
Williama Szekspira
799 000 PLN
15 791 zł/m2
Opis
Więcej
Aurum REH prezentuje:
ul. Szekspira to część Bielan, jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy. Cicha i spokojna okolica, blisko do metra i Galerii Młociny .
Przestrzenne 3-pokojowe, mieszkanie znajdujące się na siódmym piętrze budynku o łącznej powierzchni 50,6 m2.
Mieszkanie, dzięki lokalizacji jest świetnie skomunikowane. Blisko dwóch stacji metra, bazar Wolumen, Galeria Młociny .
Budynek powstał w 1980 roku.
MIESZKANIE
Mieszkanie ma praktyczny układ, który z pewnością zapewni komfort życia.
Tworzą go: przedpokój, przestronny salon. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na Duży Balkon.. W pozostałej części mieszkania możemy przejść do dwóch sypialni.
W mieszkaniu znajdziemy też łazienkę z WC.
Mieszkanie idealne dla par, młodych małżeństw, właścicieli zwierząt czy inwestorów, którzy cenią sobie przestrzeń, wygodę, bezpieczeństwo oraz spokój.
Ekspozycja okien: wschód-zachód.
Mieszkanie:
Na powierzchnię mieszkania składa się:
- Salon ok 16,5 m2
- Sypialnia: 1 ok 9,2 m2
- Sypialnia 2 : ok 9,2 m2
- Kuchnia ok 4,3 m2
- Łazienka; z WC,
-Balkon ok. 4 m2
Do mieszkania przynależy piwnica.
LOKALIZACJA
Na szczególne uznanie zasługuje lokalizacja opisywanej nieruchomości.. W tej okolicy nie zabraknie również wielu publicznych i prywatnych szkół i przedszkoli,. oraz wszystkiego co na co dzień potrzebne, czyli supermarketu, aptek całodobowych. W okolicy znajduje się CH Młociny i metro.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 800 zł .
Stan prawny nieruchomości: własnościowe prawo do lokalu.
Istnieje możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie.
Zapraszam na prezentację!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 50,60 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Bielany ulica: Williama Szekspira