Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski,
365 000 PLN
7 449 zł/m2
Opis
Więcej
REZERWACJA!!! Posiadam inne mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim w takim samym standardzie!
Na sprzedaż mieszkanie położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Ogrody 10 o powierzchni 49 m2 z dużym balkonem typu loggia. Lokal jest po generalnym remoncie zakończonym 30 maja 2025r. Montaż mebli na wymiar w trakcie - zostanie zakończony do 10 czerwca.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym bezpośrednio z wyjściem na duży balkon, 2 oddzielnych sypialni, łazienki, przedpokoju z szafą wykonaną na wymiar wraz z wygodnym siedziskiem. Remont został wykonany od podstaw: wymiany całej instalacji elektrycznej wraz z instalacją pod indukcję, wymiany instalacji hydraulicznej i kanalizacyjnej w łazience i kuchni. Remont kuchni wraz z meblami robionymi na WYMIAR przez STOLARZA na systemach BLUM + wysokiej klasy pełen sprzęt AGD 5szt (lodówka, płyta indukcyjna i piekarnik elektryczny, zmywarka, okap, zlewozmywak).
We wszystkich pomieszczeniach wykonano wylewki samopoziomujące, nowe tynki i gładzie na ścianach, zabudowy karton/gips. Zamontowano nowe drzwi wejściowe oraz nowe drzwi wewnętrzne. Wszystko na 2 letniej gwarancji. Nowe wysokiej jakości podłogi w całym mieszkaniu. Łazienka w wysokim standardzie. Na przedpokoju i w kuchni meble na wymiar. W całym mieszkaniu wymieniono okna na nowe.
Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, świetnie skomunikowanej z resztą miasta. Widok z balkonu na tereny zielone a nie sąsiedni blok. Tuż obok piękny park, bazarek, przychodnie, sklepy, markety, szkoły - wszystko co potrzebne do codziennego życia.
Cudowna okolica, miłe sąsiedztwo.
Do mieszkania przynależy balkon i piwnica, nie wliczone w metraż mieszkania.
BRAK PIECYKA GAZOWEGO. Ciepła woda i centralne z Sieci Miejskich.
Mieszkanie własnościowe z księga, bez żadnych zadłużeń.
Miesięczny czynsz ok. 500 zł przy zgłoszeniu jednej osoby.
Zapraszamy do oglądania;
Biuro NIERUCHOMOŚCI EXPERT
ul. Rynek 53, Ostrowiec Świętokrzyski
Tel. 794 544 002
Brak prowizji od kupującego.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 49 m2
- Lokalizacja:
- województwo: świętokrzyskie powiat: ostrowiecki gmina: Ostrowiec Świętokrzyski miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski