Mieszkanie 55 m² w Mysłowicach - polecam! Mysłowice, Wielka Skotnica, Katowicka - 55,0m2
POWIERZCHNIA
55,00 m2
PIĘTRO
parter / 4
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 1277-2
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja śląskie, Mysłowice, Wielka Skotnica, Katowicka
- Powierzchnia całkowita55 m2
-
Cena
310 000 zł
(cena do negocjacji) - Cena za m2 5 636,36 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro Parter
- Liczba pięter w budynku 4
- Dostępne od13.06.2026r.
- Typ budynkublok
- Forma własności własność
- Materiał inny
- Kuchniaosobna
- Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie miejskie, piwnica, kuchnia wyposażona, umeblowane, piecyk gazowy
Lokalizacja
Opis oferty
Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4.
Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego, wymienione instalacje oraz stolarka okienna i drzwiowa.
Czynsz wraz zaliczkami za media tj. z centralnym ogrzewaniem, wodą, kanalizacją i wywozem nieczystości 769,74zł.
Blisko centra handlowe, przystanki, szkoły, osiedlowy bazarek, place zabaw dla dzieci, sklepy, alejki spacerowe, przychodnie, parking itp.
Budynek świeżo po remoncie klatki schodowej oraz schodów wejściowych.
Jeżeli szukają Państwo ustawnego mieszkania w dobrej lokalizacji i z możliwością szybkiego dostania się do centrum Katowic i miast ościennych to prosimy o kontakt!
Pomagamy we wszelkich formalnościach- weryfikujemy stan prawny, kompletujemy dokumenty do transakcji, pomagamy uzyskać kredyt na zakup nieruchomości, umawiamy notariusza itp.
W razie pytań proszę dzwonić: Kawka Nieruchomości - 509pokaż telefon. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za przeprowadzenie oferty: Robert Kawka.
Zapraszamy do oględzin!!! Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 KC
Numer oferty: 1277-2
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości