Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Łomża,
Adama Mickiewicza
399 000 PLN
6 565 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie słoneczne, ciepłe o funkcjonalnym i komfortowym rozkładzie pomieszczeń, po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, do wprowadzenia od zaraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów, idealne dla rodziny z dziećmi.
Na powierzchnię nieruchomości składa się:
- pokój dzienny z wyjściem na balkon,
- kuchnia,
- dwa pokoje,
- łazienka z WC,
- przedpokój.
Mieszkanie ok 10 lat temu przeszło kapitalny remont, ściany w pokojach pokryte gładzią szpachlową, wymalowane, na podłogach w pokojach
i przedpokoju wysokiej jakości panele, w części kuchennej oraz łazience - terakota, okna PCV.
Mieszkanie w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa czysta, zadbana, obok budynku parking dla mieszkańców. W sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, dworzec PKS oraz liczne placówki handlowo-usługowe, banki i sklepy spożywcze (m.in. LIDL, BIEDRONKA, galeria VENEDA).
OSOBA DO KONTAKTU: ADAM KARWOWSKI tel. +48 698506416
OSOBA DO KONTAKTU:MIROSŁAW TYSZKA tel. +48 604227658
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 60,78 m2
- Lokalizacja:
- województwo: podlaskie powiat: Łomża gmina: Łomża miejscowość: Łomża ulica: Adama Mickiewicza