Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Łódź, Bałuty,
Pstrągowa
474 360 PLN
7 148 zł/m2
Opis
Więcej
Dzień dobry!
Mam przyjemność zaprezentować słoneczne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,36 mkw, znajdujące się w Łodzi przy ulicy Pstrągowej 4. Mieści się na 4 (ostatnim) piętrze, budynku oddanego do użytkowania w 1997 roku.
Mieszkanie składa się z:
salon
2 sypialnie
kuchni,
łazienki,
toalety,
przedpokoju.
Zamknięte osiedle, duża ilość miejsc postojowych, okna na 3 strony świata, czy pomieszczenia o wysokości około 2,68 m to tylko niektóre z zalet tej nieruchomości :)
Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią, którą można otworzyć na salon. Pokoje są w ustawnych kształtach i zbliżonych do siebie wielkościach.
Do dyspozycji mamy:
Przestronny i bardzo widny salon z balkonem i ekspozycją na zachód,
Średni pokój również z ekspozycją na zachód,
Najmniejszy pokój o kształcie zbliżonym do kwadratu, wychodzący na wschodnią stronę,
Oddzielna kuchnia z oknem na północ,
Oddzielna toaleta i łazienka a w niej prysznic i wanna,
Duży korytarz w centralnej części mieszkania, z dużą szafą
W niedalekim sąsiedztwie bloku do dyspozycji mamy:
Supermarkety (Netto, Lidl),
Siłownię (FitFabric),
Liceum XLII i Przedszkole nr 235,
Bankomat,
Skwer Pstrągowa,
I inne, właściwie wszystkie możliwe miejskie udogodnienia!
Aktualnie mieszkanie jest w stanie do remontu. O wymianę proszą się okna, ściany o gładzie a parkiet o cyklinowanie. Pozostała część to oczywiście kwestia gustu.
Dlatego zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.
Angelika Sławińska
Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer Zespołu
+48 884 933 994
a.slawinska@semprenieruchomosci.pl
SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Inflancka 45, 91-848 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl
Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.
Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!