Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Kraków, Stare Miasto,
Jana Kochanowskiego
1 150 000 PLN
21 455 zł/m2
Opis
Więcej
STARE MIASTO - 3 POKOJOWE MIESZKANIE
IDEALNE POD INWESTYCJE.
N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r.
MIESZKANIE :składa się z z dwóch sypialni, salonu, aneks kuchenny w przedpokoju, łazienki.
W pełni umeblowane i wyposażone, od 2020 roku mieszkanie wynajmowane na najem krótkoterminowy.
Ogrzewanie elektryczne.
LOKALIZACJA : mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, spacerkiem parę minut do Rynku Głównego, Plant. W sąsiedztwie Park Krakowski, wyższe uczelnie (AGH, UR, UJ), dobry dojazd w każdą stronę Krakowa, przystanki autobusowe, tramwajowe. Nie dalekiej odległości Błonia Krakowskie, bulwary Wiślane.
CENA: 1150 000ZŁ
Umów się na prezentację i sprawdź czy to Twój LEPSZY adres.
KONTAKT:
Katarzyna Kurleto - N20 Nieruchomości
Tel.:+48 790 557 697, e-mail: kasia@N20.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kurleto | N20 Nieruchomości (licencja nr: 23478)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 53,60 m2
- Lokalizacja:
- województwo: małopolskie powiat: Kraków miejscowość: Kraków dzielnica: Stare Miasto ulica: Jana Kochanowskiego