Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Czeladź,
Piotra Pawła i Leokadii Dehnelów
234 999 PLN
4 968 zł/m2
Opis
Więcej
Agent prowadzący : Kamil Gonciarz
Nr tel. : 513646824
Klient kupujący nie płaci prowizji dla agencji nieruchomości.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem, doskonałym układem pomieszczeń w dogodnej lokalizacji w bliskiej odległości Pałacu Saturna.
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.30 m², usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Dehnelów w Czeladzi .Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, co czyni ją idealnym miejscem dla rodziny oraz osób ceniących ciszę i spokój..
Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.
Mieszkanie charakteryzuje się praktycznym układem, z oknami wychodzącymi na obie strony budynku, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz funkcjonalnego przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na okolicę oraz do mieszkania przynależy piwnica.
✅ Świetna lokalizacja - w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, targ , pawilon handlowy,, a także strefa relaksu w Pałacu Saturna.
✅ Komunikacja - szybki dojazd do centrum Czeladzi oraz innych miast aglomeracji śląskiej, przystanek autobusowy jest przy samym wyjściu z klatki schodowej.
✅ Bliskość terenów zielonych - parki, ścieżki spacerowe i rowerowe, idealne na rekreację
✅ Cicha i spokojna okolica - idealne miejsce do życia dla rodzin i osób ceniących spokój.