ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

52,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

3 / 4

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 175

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja śląskie, Cieszyn
  • Powierzchnia całkowita52 m2
  • Cena

    350 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,11% na dz. 16.03.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 6 730,77 zł/m2
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 3
  • Liczba pięter w budynku 4
  • Typ budynkublok
  • Rok budowy 1967
  • Forma własności dzierżawa
  • Materiał inny
  • Kuchniaoddzielna
Informacje dodatkowe:
balkon

Lokalizacja

Cieszyn

Opis oferty

Cena do negocjacji.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 3. piętrze w 4piętrowym budynku z cegły na ulicy gen. Józefa Hallera. Budynek z 1967 roku, ocieplony, aktualnie w trakcie montażu nowych podzielników ciepła dzięki temu zapłacisz za ogrzewanie ciepłownicze dokładnie tyle, ile zużyjesz. Okolica spokojna, zielona, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut.

Układ pomieszczeń

wiatrołap

salon z jadalnią

korytarz prowadzący do:

kuchni

łazienki z WC

dwóch oddzielnych pokoi, połączonych wspólnym dużym balkonem

Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne, natomiast aby spełniało standardy nowoczesnego wnętrza, warto je wyremontować. Instalacja elektryczna do wymiany.

Atuty mieszkania

duży balkon 

budynek z cegły solidny, ciepły i dobrze wyciszony

mieszkanie bardzo słoneczne

dużo zieleni wokół

plac zabaw pod blokiem

sucha piwnica 3,4 m

parking dla mieszkańców

Lokalizacja

Jedna z najmocniejszych stron tej nieruchomości idealna dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do miasta.

1 przystanek do centrum

1,5 km do rynku i starówki

800 m do szkoły podstawowej

300 m do przedszkola i żłobka

sklepy osiedlowe: Świstak i PSS bardzo blisko

Intermarché 200m

szpital bardzo blisko

przychodnia jeszcze bliżej

Wszystkie codzienne potrzeby sklepy, edukacja, opieka zdrowotna, komunikacja znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru.

Mieszkanie łączy w sobie świetną lokalizację, funkcjonalny układ oraz solidny budynek z cegły. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca blisko centrum, z dużą ilością zieleni i pełną infrastrukturą w pobliżu. Doskonałe zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Dodatkowe informacje; 537pokaż telefon.

Zapraszam na stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej ofert opoka-nieruchomosciKROPKApl

Cena nieruchomości nie zawiera kosztów związanych z jej zakupem; podatku PCC, opłat sądowych, taksy notarialnej i prowizji biura (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami).

Zapraszam na facebook`a; https://www.facebook.com/opoka.cieszyn

Opis oferty jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i w KW, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Numer oferty: 175

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości