Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Białystok, Bacieczki,
Komisji Edukacji Narodowej 50
579 000 PLN
9 708 zł/m2
Opis
Więcej
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę nieruchomości na wyłączność, która stanowi doskonałą propozycję dla tych, którzy poszukują funkcjonalnego miejsca do życia.
Opis Nieruchomości wybudowanej przez WERSAL - PODLASKI Rogowski i Piekut Spółka Jawna:
Nieruchomość, którą prezentujemy, to doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Cechuje ją praktyczność, dostępność do ważnych punktów miejskich oraz przyjazna atmosfera. Klimatyzowana nieruchomość dwustronna z dużym balkonem zlokalizowana jest w niskim bloku na zamkniętym osiedlu Bacieczki.
Główne Atuty Nieruchomości:
Funkcjonalność: Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że nieruchomość jest praktyczna i dostosowana do codziennych potrzeb mieszkańców.
Dobra Lokalizacja: Znajduje się w spokojnej dzielnicy, jednocześnie blisko komunikacji publicznej, sklepów i placówek edukacyjnych.
Dostępność Usług: W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, placówki edukacyjne, placówki zdrowotne oraz miejsca rekreacyjne.
Przyjazna Cena: Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę cenową, doskonałą dla osób planujących pierwszy zakup mieszkania.
Powierzchnia Nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa: 59,64 m²
Powierzchnia piwnicy: 4,89 m²
Liczba pokoi: 3 pokoje
Kuchnia w pełni wyposażona
Rozkład Pomieszczeń:
Salon
Sypialnie
Garderoba
Łazienka z WC
Balkon
Korytarz
Informujemy, że w naszym biurze nieruchomości dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa w zakresie nieruchomości, oferujemy także wsparcie w kwestiach finansowych i ubezpieczeniowych.
Nasz zespół ekspertów finansowych bezpłatnie przeliczy zdolność kredytową oraz udzieli wsparcia w całym procesie kredytowym. Ponadto, doświadczeni agenci ubezpieczeniowi służą pomocą w doborze najlepszej oferty ubezpieczenia nieruchomości.
Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tą propozycją. W razie pytań lub chęci umówienia się na prezentację, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem,
Paulina Dorf-Grudzińska
Futurum – Estate Nieruchomości
699677666
paulinadorf@futurumestate.com
futurumestate.com
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 59,64 m2
- Lokalizacja:
- województwo: podlaskie powiat: Białystok gmina: Białystok miejscowość: Białystok dzielnica: Bacieczki ulica: Komisji Edukacji Narodowej 50