ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

23,09 m2

ico pietro

PIĘTRO

4 / 4

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 123846/3877/OMS

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja małopolskie, Kraków, Zwierzyniec, Półwsie Zwierzynieckie
  • Powierzchnia całkowita23,09 m2
  • Cena

    170 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,71%
    na dz. 24.11.25
    trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 7 362,49 zł/m2
  • Piętro 4
  • Liczba pięter w budynku 4
  • Dostępne od1.09.2025r.
  • Typ budynkukamienica
  • Rok budowy 1928
  • Forma własności własność
  • Materiał cegła
Okolica:
park

Lokalizacja

Kraków, Półwsie Zwierzynieckie, Półwsie Zwierzynieckie

Opis oferty



Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal położony na strychu kamienicy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa – Krowodrza.

To propozycja dla osób szukających przestrzeni z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealna pod stworzenie klimatycznego mieszkania na własne potrzeby lub inwestycję pod wynajem.

NIERUCHOMOŚĆ

Lokal posiada status niemieszkalny, jednak istnieje możliwość jego adaptacji na lokal mieszkalny. Przyszły właściciel otrzymuje przestrzeń do zagospodarowania według własnej wizji, z możliwością podwyższenia dachu.
Po adaptacji minimalna wysokość lokalu wynosić będzie 270 cm, co zapewnia pełny komfort użytkowania.
Dla nieruchomości wydane zostało pozwolenie na wykonanie:
- 5 okien połaciowych typu jaskółka,
- jednego okna w ścianie szczytowej (po podwyższeniu).

Dzięki temu lokal będzie doskonale doświetlony naturalnym światłem, co podkreśli jego wyjątkowy charakter i pozwoli na dowolne kształtowanie układu funkcjonalnego.


LOKALIZACJA

Krowodrza to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa. Tramwajem do Rynku Głównego można dotrzeć w zaledwie 6 minut. W sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Pedagogiczny, a także w bliskiej odległości AGH oraz Uniwersytet Rolniczy – co czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną inwestycyjnie.
Okolica oferuje pełną infrastrukturę:
- sklepy, usługi, restauracje, bary,
- przedszkola i szkoły,
- centra biznesowe i biurowe,
- tereny zielone, w tym Park im. Św. Wincentego.

To wyjątkowa okazja, aby stworzyć niepowtarzalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, z możliwością pełnej aranżacji wnętrza i doświetlenia dzięki nowym przeszkleniom. Idealne zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem w świetnie skomunikowanej części Krakowa.

Po więcej informacji jak również w celu umówienia prezentacji zapraszam do kontaktu.

Mateusz Szurlej
Doradca ds. nieruchomości
501pokaż telefon

PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Numer oferty: 123846/3877/OMS

Statystyki ogłoszenia:

oko