ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

43,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

7 / 12

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty EC007966600015

Informacje dodatkowe:
winda, piwnica, balkon
Okolica:
park, apteka, metro, tramwaj, autobus, przedszkole, żłobek

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Opis oferty

* Wyłącznie w mojej ofercie *

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,10 m², usytuowane na 7 piętrze z 12, zlokalizowane tuż przy wejściu do stacji metra Kondratowicza.

Rozkład pomieszczeń:
• duży pokój z wyjściem na balkon: 17,70 m²
• sypialnia: 10,50 m² 
• widna kuchnia: 6,10 m²
• korytarz: 5,30 m²
• łazienka z wc: 3,50 m²
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,50 m². Dodatkowo możliwość korzystania z wózkowni/rowerowni. 

Mieszkanie w stanie do remontu oraz własnej aranżacji (w galerii poglądowy rzut). Możliwość przerobienia na 3 pokoje. Plastikowe okna, na podłodze drewniana mozaika, piony wodno-kanalizacyjne po wymianie. Wysokość 2,50 m.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Czynsz wynosi 750 zł.

Budynek z 1976 roku, po termomodernizacji. 

Lokal stanowi odrębną własność (grunt uregulowany). Możliwość zakupu zarówno za gotówkę jak i na kredyt (pomagam w formalnościach).

W okolicy znajduje się wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Bródno to spokojna część Targówka, pełna zieleni (Park Bródnowski), z rozwiniętą infrastrukturą: szkoły, przedszkola, sklepy i tereny rekreacyjne są na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chcesz się zorientować lepiej w stanie mieszkania, a przede wszystkim w układzie pomieszczeń napisz do mnie, chętnie prześlę film przez WhatsApp!

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.

Wyłączny opiekun oferty
Bartosz Popardowski
514pokaż telefon
Ekspert ds. nieruchomości
The Estate Warsaw
Numer oferty: EC007966600015
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Bartosz Popardowski

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości