Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Warszawa, Białołęka,
Skarbka z Gór
493 950 PLN
13 350 zł/m2
Opis
Więcej
WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US
Przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 na zamkniętym osiedlu "Szafirowa Aleja".
Prezentowane mieszkanie składa się z:
* salonu połączonego z otwartą kuchnią,
* półotwartej sypialni,
* łazienki z kabiną prysznicową,
* holu wejściowego,
* oraz balkonu.
Do nieruchomości miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.
Zamknięte osiedle budynków mieszkalnych " Szafirowa Aleja" zostało wybudowane w 2008 roku przez ORCO Property Group i jest utrzymywane w bardzo dobrym stanie. Na jego terenie znajduje się plac zabaw oraz boisko sportowe. Osiedle objęte jest całodobową ochroną.
W odległości kilku minut drogi samochodem znajduje się kompleks handlowy (CH Targówek, IKEA, Castorama). Piekarnia oraz inne punkty handlowo-usługowe potrzebne na co dzień, są dostępne w zasięgu kilkuminutowego spaceru.
Cena 493 950 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (30 000 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (10 000 PLN )
Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.
Numer oferty: 20925
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 37 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Białołęka ulica: Skarbka z Gór