ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

60,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

parter / 6

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty ILS192474 Data dodania: 3 dni temu

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja Bułgaria, Burgas, Sveti Vlas Etara 1, ETARA 1
  • Powierzchnia całkowita60 m2
  • Cena

    329 480 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,26% na dz. 16.02.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 5 491,33 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro Parter
  • Liczba pięter w budynku 6
  • Typ budynkuapartamentowiec
  • Rok budowy 2005
  • Forma własności PEŁNA WŁASNOŚĆ
  • Materiał inny
  • Powierzchnia mieszkalna54 m2
  • Kuchniatyp kuchni: ANEKS KUCHENNY,
Informacje dodatkowe:
winda, klimatyzacja, balkon, ochrona, kablówka

Lokalizacja

Bułgaria, Sveti Vlas Etara 1, ETARA 1

Opis oferty

UMEBLOWANY APARTAMENT 60 m2 Z WIDOKIEM NA BASEN W KOMPLEKSIE 4 ETARA 1 W PIERWSZEJ LINII ZABUDOWY PRZY MORZU - TYLKO 1.300 /m2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Bardzo konkurencyjny cenowo apartament z widokiem na basen, położony w renomowanym kompleksie 4 Etara 1 w prestiżowej części Sveti Vlas, w pierwszej linii zabudowy przy morzu.

Kompleks należy do najbardziej rozpoznawalnych i stabilnych inwestycyjnie projektów w tej części wybrzeża Morza Czarnego.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) - to prestiżowy kurort posiadający prawa miejskie, położony pomiędzy Słonecznym Brzegiem, a górskim pasmem Starej Płaniny, znany z unikalnego mikroklimatu łączącego morskie i górskie powietrze oraz luksusowej mariny jachtowej Marina Dinevi. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
OPIS KOMPLEKSU 4* ETARA 1:
Etara 1 to całoroczny kompleks hotelowo-apartamentowy wybudowany w 2006 roku, funkcjonalnie połączony z kompleksem Etara 2, tworzący rozbudowaną infrastrukturę wypoczynkową i usługową.
Położony jest w dużym, ogrodzonym, doskonale utrzymanym ogrodzie z palmami, wodospadem, sztuczną rzeczką i inną roślinnością śródziemnomorską.
Etara 1 oferuje właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień, w tym między innymi:
dużą całodobową recepcję z eleganckim holem recepcyjnym,
windy,
lobby bar,
całodobową ochronę,
monitoring 24/7,
duży parking,
restauracje,
bary,
klub nocny,
pasaż handlowy,
super market,
sklep z pamiątkami,
kantor wymiany walut,
biuro podróży,
gabinet lekarski,
rent a car,
wypożyczalnię rowerów,
duże centrum spa,
siłownię,
saunę,
jacuzzi,
łaźnię turecką,
masaże,
salon kosmetyczny,
boisko do siatkówki i piłki nożnej,
basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,
plac zabaw dla dzieci,
bezprzewodowy internet WIFI na terenie całego kompleksu.
WAŻNE: Kompleks Etara 1 jest całoroczny, tzn. każdy właściciel mieszkania może się w nim zameldować i zamieszkiwać całorocznie lub przyjeżdżać do siebie o dowolnej porze roku!

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 60 m2 i powierzchni użytkowej 54 m2, położony jest na parterze (obszerną galerię aż 73 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wnętrza apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z:
salonu z aneksem kuchennym,
przedpokoju - korytarza,
łazienki z WC,
balkonu z bezpośrednim widokiem na basen, ogród i sąsiednie zabudowania (ekspozycja okien i balkonu na wschód).
WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na filmie MP4 i zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA - CENA:
Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w rewelacyjnej cenie 78.000 , co daje tylko 1.300,00 /m2! Poziom cenowy 1.300 /m2 w całorocznym kompleksie, a do tego w tej klasy obiekcie i tak pożądanej lokalizacji należy do rzadkości.To jedna z najbardziej konkurencyjnych relacji ceny do metrażu w tej części Sveti Vlas.
KOSZT UTRZYMANIA:
Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy za utrzymanie powierzchni wspólnych (z ang. maintenance of common areas fee) wynosi tylko 12 /m2 powierzchni całkowitej apartamentu na rok.
BEZPIECZNY ZAKUP Z ILS POLAND GROUP:
Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce!
Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach:
pochodzą bezpośrednio od sprzedających,
obejmują wyłącznie pełną własność z udziałem w gruncie oraz z wpisem do ksiąg wieczystych,
są sprawdzone pod względem formalno-prawnym,
są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich.
Zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju, z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP! 
ZAINTERESOWANA? ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 6pokaż telefon
+359 pokaż telefon
WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM
UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 46 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wnętrza apartamentu, film MP4 z wnętrza mieszkania oraz dokładną lokalizację na mapie i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!
Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś pełną ofertę z obszerną galerią fotografii i dużo większą liczbą informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM.

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::


Numer oferty: ILS192474
Osoba odpowiedzialna zawodowo: Stanisław Lewicki
Nr licencji zawodowej: 11678

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości