ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

151,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

-

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty SB586 Data dodania: 7 dni temu

Lokalizacja

Włochy, Riva del Garda

Opis oferty

Zaledwie 5 minut jazdy rowerem od słynnych plaż w Riva del Garda ten elegancki, trzypoziomowy apartament typu duplex stanowi idealne połączenie prywatności, elegancji i nowoczesnego komfortu mieszkania.

Mimo że nieruchomość znajduje się w kompleksie mieszkaniowym, posiada całkowicie prywatne i niezależne wejście.

PARTER | SALON I PRZESTRZEŃ ZEWNĘTRZNA – SERCE DOMU
Przez wejście wchodzi się do jasnej kuchni z jadalnią, toalety oraz wspaniałego salonu.
Część dzienna otwiera się na zewnątrz na taras zadaszony przesuwnymi markizami Gibus, które pozwalają zamknąć werandę w razie potrzeby.
Taras wychodzi na prywatny ogród od strony południowej: jest to zaciszna i nasłoneczniona przestrzeń, idealna na letnie kolacje i chwile czystego relaksu.

PIĘTRO | CZĘŚĆ NOCNA „W STYLU SUITE”: MAKSYMALNA PRYWATNOŚĆ
Dwie przestronne sypialnie dwuosobowe, każda z łazienką en-suite, własną garderobą i prywatnym balkonem: rozwiązanie zaprojektowane tak, by zapewnić prywatność i komfort każdemu członkowi rodziny.

PIĘTRO PODZIEMNE | POMIESZCZENIA DODATKOWE: FUNKCJONALNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW
Połączona wewnętrznie piwnica obejmuje duże pomieszczenie pełniące funkcję piwnicy, winiarni i pralni, a także bezpośredni dostęp do garażu z elektryczną bramą uchylną: cała dodatkowa przestrzeń, jakiej potrzebujesz, bez rezygnacji z wygody.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA I OSZCZĘDNOŚĆ W ZUŻYCIU
Dzięki inwestycjom w ramach programu Superbonus 110% (izolacja termiczna elewacji, okna i drzwi najnowszej generacji oraz kocioł kondensacyjny) nieruchomość zapewnia nienaganną izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo niskie koszty eksploatacji.


RZADKOŚĆ NA RYNKU – WYŁĄCZONA z zakresu ustawy Gilmozzi i GOTOWA do ZAMIESZKANIA
Brak ograniczeń wynikających z ustawy Gilmozzi sprawia, że ta nieruchomość stanowi wyjątkową okazję na rynku w Riva del Garda.

Jest to idealny wybór zarówno jako główne miejsce zamieszkania, jak i prestiżowy dom wakacyjny lub inwestycja nieruchomościowa o bardzo wysokiej rentowności.

Dom jest sprzedawany w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania: prawdziwe rozwiązanie „pod klucz”, bez żadnego stresu związanego z przeprowadzką czy remontem.


OKAZJA, KTÓREJ NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ
Wyjątkowa okazja łącząca energooszczędność, maksymalną prywatność i godną pozazdroszczenia lokalizację.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na wizytę i osobiście odkryć swój nowy dom w Riva del Garda!

Osobiście zaprowadzimy Państwa do nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się na wizytę i będziemy Państwu towarzyszyć jako silny i kompetentny partner podczas całego procesu zakupu Państwa nieruchomości.
Z nami nie idą Państwo na kompromisy i nie pozostawiają niczego przypadkowi.
Dla nas „kompleksowa obsługa” to nie tylko puste słowo, ale filozofia firmy.
Aktywnie Państwa wspieramy i pokonujemy wszelkie bariery językowe i kulturowe na drodze do nabycia wymarzonej nieruchomości nad Jeziorem Garda.


Numer oferty: SB586

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości