Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 49,41 m² (blisko UAM) Poznań, Umultowo, Maków Polnych 7B - 49,41m2
POWIERZCHNIA
49,41 m2
PIĘTRO
1 / 3
LICZBA POKOI
2
PARKING
-
Szczegóły oferty 1626-MS-EXPANDER Data dodania: wczoraj
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja wielkopolskie, Poznań, Umultowo, Maków Polnych 7B
- Powierzchnia całkowita49,41 m2
-
Cena
563 274 zł
- Cena za m2 11 400 zł/m2
- Liczba pokoi 2
- Piętro 1
- Liczba pięter w budynku 3
- Typ budynkublok
- Rok budowy 2026
- Forma własności Pełna własność
- Materiał silikat
- KuchniaOtwarta
- Informacje dodatkowe:
- winda, balkon, piwnica, internet, telefon, piecyk gazowy
Lokalizacja
Opis oferty
Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poznania, a jednocześnie blisko Kampusu Morasko UAM i miejskiej infrastruktury?
Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m², położone na 1. piętrze kameralnej inwestycji, zaledwie około 300 metrów od Kampusu Morasko UAM.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
0% prowizji
0% podatku PCC
Zakup bezpośrednio od dewelopera
Mieszkanie gotowe do odbioru!
ROZKŁAD MIESZKANIA:
pokój dzienny – 17,42 m²
otwarty aneks kuchenny – 7,95 m²
sypialnia – 11,00 m²
łazienka – 5,40 m²
komunikacja – 7,64 m²
otwarty balkon – 6,29 m²
Łączna przestrzeń pokoju dziennego i aneksu kuchennego wynosi 25,37 m². Układ zapewnia wygodne oddzielenie części dziennej od sypialni. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na przestronny, niezabudowany balkon.
KAMERALNE I NOWOCZESNE OSIEDLE
Na terenie inwestycji przewidziano między innymi:
podziemną halę garażową i miejsca postojowe
komórki lokatorskie
rowerownię oraz stację naprawy rowerów
nowoczesne windy
panele fotowoltaiczne dla części wspólnych
estetycznie zagospodarowane części wspólne
ZIELONA LOKALIZACJA – NARAMOWICE
Osiedle powstaje w spokojnej części północnego Poznania, w okolicy Kampusu Morasko UAM. Lokalizacja łączy bliskość terenów zielonych z wygodnym dostępem do centrum oraz pełnej infrastruktury miejskiej.
OKOLICA:
przystanek autobusowy – około 3 minut spacerem
tramwaj i trasa PST – około 10 minut
centrum Poznania – około 20 minut
Kampus Morasko UAM – około 300 metrów
Rezerwat Przyrody Żurawiniec oraz tereny rekreacyjne nad Wartą
sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki i placówki medyczne
To atrakcyjna propozycja zarówno dla singla, pary lub niewielkiej rodziny szukających komfortowego mieszkania blisko natury, jak i dla inwestora planującego zakup lokalu pod wynajem w sąsiedztwie uczelni.
Jestem dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00–22:00. Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera mam dostęp do pełnej oferty inwestycji – wszystkich dostępnych mieszkań, metraży i układów. Pomogę Ci wybrać lokal najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
Zapewniam bezpłatną pomoc doświadczonego doradcy kredytowego, który porówna oferty kilkunastu banków i pomoże wybrać najkorzystniejsze finansowanie.
Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu są wizualizacjami przedstawiającymi przykładowy sposób aranżacji wnętrza. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.
Zapraszam do kontaktu
Piotr Szarzyński
Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione informacje zostały przygotowane na podstawie danych przekazanych przez dewelopera i mogą podlegać aktualizacji.
Hm36
Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: 1626-MS-EXPANDER/1/6
Numer oferty: 1626-MS-EXPANDER
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości