Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Piekary Śląskie,
Roczkowskiego
259 000 PLN
5 159 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 44 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Roczkowskiego w Piekarach Śląskich.
Mieszkanie znajduje się w budynku z wielkiej płyty, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, a równocześnie szybki dostęp do miejskiej infrastruktury. Budynek świeżo po termomodernizacji, dlatego też bardzo ładnie się prezentuje.
Jedną z głównych zalet tego mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się ono bardzo blisko dworca autobusowego (Osiedle Wieczorka Dworzec) oraz centrum przesiadkowego, co gwarantuje doskonałą komunikację z resztą miasta. W pobliżu mieszkania znajdują się również różnorodne sklepy, piekarnie, szkoły oraz przedszkola, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty.
Mieszkanie jest ogrzewane z miejskiego systemu ogrzewania, co jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla mieszkańców. Przyszły właściciel będzie mógł cieszyć się nie tylko wygodą i funkcjonalnością swojego nowego domu, ale także niskimi kosztami utrzymania.
To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do szerokiej oferty miejskich usług i atrakcji. Mieszkanie jest również idealne jako inwestycja, gdyż obecnie jest wynajmowane, warto zaznaczyć iż osoby szukające mieszkań na wynajem bardzo doceniają tę lokalizację.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego obejrzenia nieruchomości. Nie przegap szansy na zakup tego wyjątkowego mieszkania.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 50,20 m2
- Lokalizacja:
- województwo: śląskie powiat: Piekary Śląskie gmina: Piekary Śląskie miejscowość: Piekary Śląskie ulica: Roczkowskiego