Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Łódź, Bałuty,
322 000 PLN
9 471 zł/m2
Opis
Więcej
Mieszkanie w Dolinie Muminków... znaczy, w Łodzi – 34 m² bajki gotowej do zamieszkania!
Był piękny poranek w Dolinie Muminków.
Słońce prześwitywało przez liście drzew, a na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Muminków,
Muminek właśnie kończył remont swojego mieszkania.
— Gotowe! — krzyknął zadowolony, poprawiając krawat (którego i tak nie nosił).
— Teraz tylko spakować walizkę, zaprosić kogoś miłego i przekazać klucze!
Mieszkanie, jak na bajkowe standardy, było iście magiczne: 34 m² czystego komfortu, dwa przytulne pokoje,
w których nawet Migotka mogłaby się zakochać, a z balkonu rozciągał się widok na zieleń tak soczystą, że Mała Mi zaczęła rozważać uprawę roszponki.
Wnętrza? Świeżo po remoncie — ani kurz, ani duch przeszłości nie mają tu wstępu.
— Dlaczego sprzedajesz? — zapytała zaintrygowana Panna Migotka.
— Bo wybieram się w podróż do krainy pod nazwą dom z ogrodem — odpowiedział Muminek.
— Ale to mieszkanie? Czeka właśnie na Ciebie.
3. piętro (ale za to jakie widoki!)2 pokoje35 m²Balkon z zielonym szumem drzewGotowe do zamieszkania – tylko walizka i mieszkasz!
A układ? Jak u architekta z Doliny Snów:
Oddzielna sypialnia (nawet Ryjek się tam zmieścił i nie marudził)Duży salon z aneksem kuchennym (do wspólnych śniadań i rozważań filozoficznych)Balkon z widokiem na drzewa — idealny, by patrzeć na świat i udawać WłóczykijaMieszkanie mieści się w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum.
Smart TV 55 cali - Wisi już na ścianie
✅ Internet światłowodowy i kablówka
✅ Router Wi-Fi, żeby rozsyłać bajki po kątach
✅ Płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik i lodówka
✅ Pralko-suszarka (bo pranie na sznurku jest takie...)
✅ Żelazko, deska, czajnik, garnki, sztućce, naczynia — WSZYSTKO!
Wyposażone absolutnie we wszystko
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ
Do Zobaczenia !!!
Andżelika Olszewska
Vero Nieruchomości
Gdyby telefon był zajęty, oddzwonię: 788 *444 *055
E-mail do opiekuna oferty : a.olszewska@grupavero.pl
a.olszewska @ grupavero . pl
Oferta została zaktualizowana przeze mnie w dniu: 05/06/2025.
UWAGA ! ! !
Prezentacja nieruchomości jest możliwa tylko w przypadku podpisania umowy pośrednictwa.
Biuro nieruchomości za swoją pracę pobiera prowizję.
Właściciel wyraża zgodę na oglądanie nieruchomości tylko po uprzednio umówionym spotkaniu, zainteresowanemu którego dane są znane pośrednikowi i oczywiście w obecności pośrednika.
Dane opisowe pochodzą z osobistych oględzin nieruchomości a także z informacji udzielonych przez właściciela i mogą różnić się od stanu faktycznego. Staramy się jednak aby odzwierciedlały stan faktyczny.
Niniejsza oferta, w tym zarówno treść ogłoszenia, jak i zdjęcia, jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie jakiejkolwiek części oferty bez uprzedniej, pisemnej zgody autora jest zabronione. Naruszenie tych zasad może skutkować podjęciem kroków prawnych.
Współpraca z nami to spokój i bezpieczeństwo przy zakupie mieszkania a ponadto:
- współpracujemy z firmą remontową która pracuje tylko dla naszych klientów i jest przez nich polecana
- VERO & Witman - meble na wymiar tylko dla naszych klientów
- VERO Kredyty Ubezpieczenia - personalizowany doradca tylko dla naszych klientów
- VERO Transport - zaufana firma do przeprowadzek
- VERO Media - zniżki na pakiety telewizji i internetu
Naszym celem jest to, żeby zakup mieszkania była dla Państwa niesamowity przeżyciem i dobrze wspominaną chwilą do której będziecie chętnie wracać.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Jeśli jest załączony plan nieruchomości to jest to plan jedynie poglądowy.
Biuro Nieruchomości VERO jest objęte obowiązkiem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Posiadamy OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 26.04.2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami (Dz. U. z 2019 r., poz. 804).
Wiemy że możecie na nas liczyć !
Lista wszystkich dostępnych nieruchomości - www.grupavero.pl ( www grupavero pl )
#grupavero #NieruchomośćZGwarancją #BezpiecznyZakup #vero
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)