To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Andaluzja

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Hiszpania, Las Lagunas, Mijas, Málaga

55 m2
318 000 EUR 5 782 zł/m2
Opis

Nowoczesne Apartamenty w Mijas, Blisko Fuengiroli, z Podziemnym Parkingiem
Mijas to malownicze miasteczko w regionie Costa del Sol, znane z bielonych domów, śródziemnomorskich widoków i tradycyjnego andaluzyjskiego uroku. Doskonale położone między górami a morzem, Mijas oferuje spokojny nadmorski styl życia, wzbogacony o piękno natury, dziedzictwo kulturowe i nowoczesne udogodnienia. W skład obszaru wchodzą zarówno historyczne Mijas Pueblo, jak i tętniąca życiem strefa nadmorska La Cala, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla osób poszukujących nieruchomości.
Apartamenty na sprzedaż w Mijas (Malaga) są strategicznie zlokalizowane między Mijas a Fuengirolą, łącząc codzienną wygodę z wakacyjnym stylem życia. Znajdują się mniej niż 3 km od plaży i stacji kolejowej, co zapewnia bezpośredni dojazd do lotniska w Maladze i centrum miasta, a także łatwy dostęp do Marbelli, oddalonej zaledwie o 28 km.
Zamknięty kompleks został zaprojektowany z myślą o relaksującym i aktywnym stylu życia. Mieszkańcy mogą korzystać z zadbanych ogrodów, wspólnego basenu, bezpiecznego dostępu dla pieszych i pojazdów, podziemnego parkingu, komórek lokatorskich i miejsc na rowery. Inwestycja znajduje się w pobliżu malowniczych tras spacerowych i rowerowych, co sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Te zalety sprawiają, że apartamenty są doskonałym wyborem zarówno dla turystów, jak i osób planujących dłuższy pobyt.
Przestronne apartamenty łączą estetykę z funkcjonalnością. Jasne wnętrza prowadzą na duże tarasy, idealne do relaksu lub spotkań towarzyskich. Mieszkania na parterze dysponują prywatnymi ogrodami, natomiast penthouse’y oferują możliwość posiadania prywatnego basenu. Okna z podwójnymi szybami zwiększają efektywność energetyczną i izolację akustyczną, a zaawansowane systemy klimatyzacji i technologia Aerotermia zapewniają komfort przez cały rok. Kuchnie są w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD i nowoczesne meble. Łazienki zawierają wysokiej jakości armaturę z możliwością personalizacji wykończeń, dając swobodę w aranżacji wnętrza. AGP-00975 https://tekce.com/pl/ogloszenie/agp-00975-apartamenty-z-potencjalem-inwestycyjnym-w-poblizu-fuengiroli-w-maladze


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia całkowita:
55 m2
Lokalizacja:
Kraj: Hiszpania województwo: Andaluzja powiat: Malaga gmina: Mijas miejscowość: Las Lagunas

Podobne oferty w tej lokalizacji