To ogłoszenie jest już nieaktualne

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Ogłoszenia archiwalne prezentujemy w celu budowania wartościowej bazy średnich cen nieruchomości.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: Ursynów, Warszawa, mazowieckie

Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Hirszfelda

75 m2
930 000 PLN 12 400 zł/m2
Opis


Ursynów - IMIELIN  ul. Hirszfelda 2

Rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem ok. 44m od strony południowej, położone na zielonym tzw. starym Ursynowie.
Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni, nie ma szlabanów i bram, da się spokojnie zaparkować samochód.
   
ATRAKCYJNA LOKALIZACJA   
Budynek położony jest w odległości około 10-12 minut spacerem od stacji metra Imielin, tuż obok znajdują się liczne przystanki autobusowe.
W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy praktycznie wszystko, co niezbędne do życia. Dużo sklepów spożywczych (zaraz obok Biedronka), drogerie, basen, bank, apteka. Dla dzieci mamy w sąsiedztwie żłobek, przedszkole i szkołę podstawową, przed blokiem plac zabaw, w okolicy natomiast liczne tereny zielone i rekreacyjne z placami zabaw, liczne trasy spacerowe i rowerowe.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ 
Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone (okna od południa i północny) o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Do mieszkania mamy zielony ogródek ok. 44m z drzewem morelowym, które latem doskonale zacienia pokój dzienny, kuchnię i jeden z pokoi.
Dodatkowo możliwe jest uzyskanie od Spółdzielni zgody na użytkowanie drugiego ogródka od strony sypialni (kiedyś był on już użytkowany przez właściciela mieszkania).

Pokój dzienny 23m 2  - na podłodze parkiet. Z pokoju wyjście na balkon ok. 5.5m 2  z zejściem do ogródka 44m 2  (strona południowa).
Kuchnia z oknem 8m 2  (strona południowa) - panele, glazura, wyposażona w szafki kuchenne i podstawowe AGD.
Kuchnia jest aktualnie otwarta na pokój dzienny (została wyburzona ściana je oddzielająca).
Pokój 11m 2  (strona północna) - na podłodze parkiet, dodatkowo zabudowana pojemna szafa wnękowa
Pokój 10.5m 2  (strona południowa) - na podłodze parkiet.
Pokój 8m 2  (strona północna) - na podłodze panele.
Łazienka 3m 2  - terakota, glazura, wanna, pralka.
Toaleta 0.8m 2 .
Hol 10.5m 2  - na podłodze parkiet,dodatkowo zabudowana pojemna szafa w zabudowie.

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4m 2 .

W mieszkaniu wymienione okna na PCV oraz wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna.

BUDYNEK 
Budynek wybudowany w 1984 roku, aktualnie w stanie bardzo dobrym po ociepleniu ścian i modernizacji elewacji zewnętrznej, czysta klatka schodowa, domofon.
 
STAN PRAWNY / OPŁATY ADMINISTRACYJNE   
Pełna własność z księgą wieczystą, grunt przekształcony we własność.
Czynsz za mieszkanie wynosi ok. 1306zł/m-c z zawartym funduszem remontowym, dużymi zaliczkami na media (woda, ogrzewanie, gaz + opłata za wywóz nieczystości).
Budynkiem administruje Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana IMIELIN.

Pełna galeria zdjęć nieruchomości na stronie www daszkiewicz pl

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - pośrednik odpowiedzialny: Michał Daszkiewicz 505-115-880 (Licencja Zawodowa nr 5967).
Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.



Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Daszkiewicz (licencja nr: 5967)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Więcej
Mieszkanie:
na sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia całkowita:
75 m2
Lokalizacja:
województwo: mazowieckie powiat: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Ursynów ulica: Hirszfelda

Podobne oferty w tej lokalizacji