Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
Warszawa, Mokotów,
ul. Bokserska
1 380 582 PLN
15 688 zł/m2
Opis
Więcej
Do nabycia nowe 4 pokoje o powierzchni 88,08m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni blisko 36m2 m2 a także funkcjonalnych sypialni o powierzchniach około 13m2, 9,5m2 i 8,5m2 oraz łazienki o powierzchni niespełna 5m2 i osobnego WC o powierzchni 3m2. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni ponad 6m2. Hall wejściowy posiada wnękę na szafę do zabudowy. Rozkład dostępny również na wyższych kondygnacjach.
Nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania w połączeniu z centralną lokalizacją w pobliżu biznesowego serca Mokotowa łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca z bliskością parków i miejskich atrakcji Starego Mokotowa. W promieniu kilkuminutowego spaceru lub rowerowej przejażdżki znajduje się wszystko, co potrzebne, by cieszyć się miejskim życiem.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 4
- Powierzchnia całkowita:
- 88 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Mokotów ulica: ul. Bokserska