ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

97,70 m2

ico pietro

PIĘTRO

3 / 3

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

4

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty SMSOFE657 Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja łódzkie, Skierniewice, Mickiewicza
  • Powierzchnia całkowita97,70 m2
  • Cena

    850 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,11% na dz. 16.03.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 8 700,10 zł/m2
  • Liczba pokoi 4
  • Piętro 3
  • Liczba pięter w budynku 3
  • Dostępne od8.04.2026r.
  • Typ budynkuinny
  • Rok budowy 2010
  • Materiał beton
  • KuchniaSalon + kuchnia amerykańska
Informacje dodatkowe:
balkon, ogrzewanie miejskie, umeblowane

Lokalizacja

Skierniewice, Mickiewicza

Opis oferty

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe, idealne dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni w świetnej lokalizacji  blisko centrum i komunikacji.

Najważniejsze atuty:

tylko 300 m do dworca PKP  szybki dojazd do pracy lub szkoły

duży balkon (ponad 20 m²) na całej szerokości mieszkania

wyjście z dwóch pomieszczeń

idealna przestrzeń do relaksu

ekspozycja południowa

osiedle zamknięte z miejscami parkingowymi

plac zabaw na terenie osiedla

spokojna okolica, a jednocześnie bardzo blisko centrum


Opis mieszkania:

Mieszkanie wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem i komfortową przestrzenią dla całej rodziny. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i miejscem na część jadalnianą oraz trzech oddzielnych pokoi, które mogą pełnić funkcję sypialni, pokoi dziecięcych lub gabinetu. Dodatkowym atutem jest garderoba, która ułatwia organizację przestrzeni.

W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki  jedna z wanną, druga z prysznicem  co znacząco podnosi wygodę codziennego użytkowania, szczególnie dla większej rodziny.

Ogromnym plusem jest ponad 20-metrowy balkon, ciągnący się przez całą szerokość mieszkania, z wyjściem z dwóch pomieszczeń. To idealne miejsce na stworzenie strefy wypoczynku, jadalni letniej lub przestrzeni dla roślin.

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, zadbanym osiedlu z miejscami parkingowymi i placem zabaw, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Do lokalu przynależy również komórka lokatorska o powierzchni ok. 6 m².

Dlaczego warto?

To połączenie świetnej lokalizacji (blisko PKP i centrum), funkcjonalnego układu oraz dużej przestrzeni do życia i wypoczynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SMSOFE657

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości