Szczegóły oferty DSDN-HS-150

Informacje dodatkowe:
ogrzewanie

Lokalizacja

Gryfino

Opis oferty


  Obiekt usługowy / hala 386m2 w Gryfinie   

Oferta sprzedaży obiektu usługowego zlokalizowany w centrum Gryfina! Nieruchomość o powierzchnii 386m2 pierwotnie używana jako produkcyjno-magazynowa. Aktualnie obiekt przygotowany do prowadzenia gastronomii z dużą salą. Możliwość przygotowania/rozbudowy obiektu i prowadzenia innej działalności. 

wg MPZP - Teren przeznaczony pod usługi 
- maksymalna ilość kondygnacji: 3 
- maksymalna wysokość do 12m 

Obiekt podłączony do sieci miejskiej energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i kanalizacji deszczowej. 

W bliskim sąsiedztwie hostel pracowniczy, serwisy samochodowe, wulkanizacja, komisariat policji, dworzec PKP 
 
Zapraszam na prezentację! Oferta na wyłączność 
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Śnieżek - Agent Nieruchomości (licencja nr: 26636)

--------------------------

Zastanawiasz się nad zakupem bądź sprzedażą nieruchomości?
Zapraszam Ciebie na mój kanał na Youtube, gdzie w ramach projektu „Świadomy Klient”, dziele się swoją wiedzą z zakresu nieruchomości!

https://youtube.com/@agent.sniezek

*Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: DSDN-HS-150
Nr licencji zawodowej: 26636

Statystyki ogłoszenia:

oko