Lokal użytkowy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Międzylesie, Patriotów - 109,67m2
POWIERZCHNIA
109,67 m2
PRZEZNACZENIE
-
PIĘTRO
-
Szczegóły oferty 29918 Data dodania: 15 dni temu
- Kategoria Lokale użytkowe na sprzedaż
- Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Wawer, Międzylesie, Patriotów
- Powierzchnia całkowita109,67 m2
- Powierzchnia działki1 204 m2
-
Cena
2 490 000 zł
- Cena za m2 22 704,48 zł/m2
- Forma własności własność
- Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie
Lokalizacja
Opis oferty
Wolnostojący budynek w Wawrze w doskonałej lokalizacji.
Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej!
Widoczny, świetnie skomunikowany punkt.
Budynek
Dom o powierzchni 109,67 m2 położony w centrum Międzylesia przy ul. Patriotów, ok.160 m od stacji PKP.
Atuty:
- budynek w bardzo dobrym stanie technicznym z możliwością rozbudowy;
- murowany, ocieplony, okna plastikowe;
- wysokość pomieszczeń 2,70 m;
- świetna lokalizacja;
- media: prą i gaz miejskie, woda i kanalizacja własna (szambo).
To typowy dom "kostka" z lat 70-tych. Tego typu budynki są wdzięcznym obiektem przemian. Prosta bryła pozwala projektantom na wiele, jeżeli chodzi o przebudowy i generalne remonty oraz dostosowanie ich do wymogów estetycznych właścicieli. Efekt często zaskakuje i zachwyca.
Piwnica - garaż, dwa pomieszczenia gospodarcze i korytarz.
Parter - kuchnia, dwa pokoje, toaleta, hol i wiatrołap.
Piętro - trzy pokoje łazienka i korytarz.
Działka
Działka o powierzchni 1204 m2.
Szerokość frontu działki 25 m.
Na działce dodatkowo dwa budynki gospodarcze.
Doskonale skomunikowana z centrum Warszawy, zarówno samochodem jak i środkami komunikacji publicznej (autobus, pociąg, SKM) - do stacji jest zaledwie 160 m. W odległości 200 m znajdziemy również rozbudowaną infrastrukturę handlowo - usługową.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie podstawowe mieszkalnictwo jednorodzinne w postaci budynków jednorodzinnych wolno stojących, budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej lub budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz usługi z zakresu: handlu detalicznego, usług, gastronomii, biur, w formie samodzielnych budynków, budynków usługowo-mieszkaniowych lub lokali usługowych w budynkach mieszkalnych. Główne parametry zabudowy:
- maksymalna intensywność - 0,8 a dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zwiększenie intensywności zabudowy o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych;
- maksymalna powierzchnia zabudowy - 40% a dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zwiększenie maksymalnej powierzchni zabudowy o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych;
- maksymalna wysokość budynków 15 m, nie więcej niż 4 kondygnacje;
- minimalna powierzchnia biologicznie czynna na działce budowlanej 40% a dla zabudowy szeregowej dopuszcza się zmniejszenie minimalnego procentowego udziału powierzchni biologicznie czynnej o 10% w stosunku do ustaleń szczegółowych.
Doskonała propozycja zarówno pod zabudowę usługową jak mieszkaniową.
To atrakcyjna propozycja ze względu na lokalizację oraz potencjał!
Polecam !
Biuro Obrotu Nieruchomościami "Klucz" tel. (22)pokaż telefon, 502-pokaż telefon.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Numer oferty: 29918
Nr licencji zawodowej: 14494
Statystyki ogłoszenia: